Soccer Matches - 2020-07-18
2020-07-18 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
USA Major League Soccer | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 00:15:00 | DC-United | 1 - 1 | New-England-Revolution | - | - | - | |
2020-07-18 00:15:00 | FC-Kansas-City | 3 - 2 | Colorado-Rapids | - | - | - | |
USL Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 01:00:00 | Austin-Bold | 1 - 3 | OKC-Energy-FC | - | - | - | |
Fiji League Women | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 01:00:00 | Rewa-FC--w- | 3 - 0 | Nasinu--w- | - | - | - | |
Mongolia First League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 01:00:00 | Deren-II | 2 - 2 | Khan-Uul | - | - | - | |
USA National Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 01:15:00 | FC-Harrington | 2 - 1 | Arlington-FC | - | - | - | |
FFSA SLR | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 01:30:00 | West-Torrens-Birkalla-B | 5 - 1 | South-Adelaide-Panthers-Reserve | - | - | - | |
TAS Premier Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 01:45:00 | South-Hobart-Reserves | 1 - 4 | New-Town-Eagles | - | - | - | |
Copa Telcel | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 02:00:00 | Club-Leon | 2 - 2 | Pachuca | - | - | - | |
Fiji National League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 02:05:00 | Labasa-FC | 1 - 0 | Nadi-FC | - | - | - | |
NWSL Challenge Cup | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 02:05:00 | Houston-Dash--w- | 0 - 0 | Utah-Royals--w- | - | - | - | |
TAS Premier Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 02:30:00 | Northern-wandering | 2 - 5 | Launceston-United | - | - | - | |
2020-07-18 02:30:00 | Riverside-Olympic-Reserves | 1 - 0 | Devonport-City-Reserves | - | - | - | |
Australia Northern NSW Reserves League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 02:30:00 | Lambton-Jaffas-Reserves | 3 - 0 | Weston-Workers-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 02:30:00 | Newcastle-Olympic-FC-Reserves | 2 - 1 | Valentine-Phoenix-Reserves | - | - | - | |
USA Major League Soccer | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 02:40:00 | Real-Salt-Lake | 0 - 0 | Minnesota-United-FC | - | - | - | |
New Zealand Mainland Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 02:40:00 | Nomads | 5 - 3 | Ferrymead-Bays | - | - | - | |
Fiji National League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 03:00:00 | Ba | 0 - 2 | Nasinu-FC | - | - | - | |
FFSA SLR | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 03:15:00 | Adelaide-City-Reserve | 2 - 0 | Croydon-Kings-Reserve | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | Adelaide-Blue-Eagles-Reserve | 1 - 0 | Adelaide-Olympic-Reserve | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | Adelaide-Comets-Reserve | 7 - 1 | Campbelltown-City-Reserve | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | North-Eastern-MetroStars-Reserve | 4 - 5 | Adelaide-Raiders-SC-Reserve | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | Cumberland-United-Reserves | 0 - 5 | Modbury-Jets-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | Para-Hills-Reserves | 1 - 2 | Adelaide-United-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | Adelaide-Victory-Reserves | 3 - 1 | West-Adelaide-Reserve | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | White-City-Woodville-Reserve | 0 - 1 | Fulham-United-FC-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | Seaford-Rangers-Reserves | 2 - 2 | Playford-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 03:15:00 | Sturt-Lions-Reserves | 1 - 0 | Adelaide-Reserve | - | - | - | |
TAS Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 04:00:00 | South-Hobart | 3 - 2 | Launceston-City | - | - | - | |
TAS Premier Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 04:00:00 | Clarence-Zebras-Reserves | 1 - 1 | Metro-Claremont-SC | - | - | - | |
TAS Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 04:15:00 | Riverside-Olympic | 0 - 1 | Devonport-City | - | - | - | |
TAS Premier Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 04:15:00 | University-of-Tasmania-SC | 1 - 4 | Olympia-FC-Warriors-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 04:15:00 | Hobart-United | 1 - 6 | Taroona | - | - | - | |
NSW-N Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 04:30:00 | Lambton-Jarvis | 2 - 3 | Weston-Workers-FC | - | - | - | |
2020-07-18 04:30:00 | Hamilton-Olympic | 2 - 2 | Valentine | - | - | - | |
Mongolia Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 04:30:00 | Erchim | 6 - 0 | UB-Mazaalainuud | - | - | - | |
Australia Capital Gatorade Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 05:00:00 | Canberra-Olympic | 1 - 2 | Belconnen-United | - | - | - | |
Australia Brisbane Capital League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 05:00:00 | Canberra-White-Eagles | 2 - 2 | OConnor-Knights | - | - | - | |
Australia U20 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 05:00:00 | Gwelup-Croatia-U20 | 3 - 3 | Perth-Glory-FC-U20 | - | - | - | |
2020-07-18 05:00:00 | Pires-U20 | 1 - 0 | Cockburn-City-U20 | - | - | - | |
2020-07-18 05:00:00 | Balcatta-U20 | 0 - 3 | FloreatAthena-U20 | - | - | - | |
2020-07-18 05:00:00 | ECU-Joondalup-U20 | 2 - 1 | Sorrento-F-C--U20 | - | - | - | |
2020-07-18 05:00:00 | Bayswater-U20 | 2 - 3 | Inglewood-United-U20 | - | - | - | |
2020-07-18 05:00:00 | Rockingham-City-FC-U20 | 3 - 3 | Armadale-SC-U20 | - | - | - | |
FFSA Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 05:30:00 | Cumberland-United-FC | 3 - 0 | Modbury-Jets | - | - | - | |
2020-07-18 05:30:00 | Adelaide-City-FC | 2 - 1 | Croydon-Kings | - | - | - | |
2020-07-18 05:30:00 | Adelaide-Blue-Eagles | 2 - 1 | Adelaide-Olympic | - | - | - | |
2020-07-18 05:30:00 | Adelaide-Comets-FC | 0 - 1 | Campbelltown-City-SC | - | - | - | |
2020-07-18 05:30:00 | Para-Hills-Knlghts-SC | 3 - 0 | Adelaide-United-FC--Youth- | - | - | - | |
FFSA PL | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 05:30:00 | Adelaide-Victory | 2 - 6 | West-Adelaide-SC | - | - | - | |
2020-07-18 05:30:00 | Sturt-Lions | 4 - 1 | Adelaide-Vipers | - | - | - | |
2020-07-18 05:30:00 | White-City-Woodville | 2 - 0 | Fulham-United-FC | - | - | - | |
2020-07-18 05:30:00 | Seaford-Rangers | 2 - 3 | Playford-City-Patriots | - | - | - | |
Australia Northern NSW Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 05:30:00 | Thornton-Reid-Backus | 0 - 2 | West-Wallsend-SC | - | - | - | |
Japan Football League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:00:00 | Honda-Lock-SC | 0 - 4 | Osaka-FC | - | - | - | |
Japan Women's Football League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:00:00 | Nippon-Sport-Science-Universit--w- | 1 - 1 | Yamato-Sylphid--w- | - | - | - | |
TAS Premier Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:00:00 | Kingborough-Lions-Reserves | 1 - 2 | Glenorchy-Knights-Reserves | - | - | - | |
Chinese Champions League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:15:00 | Ruoke | 4 - 3 | Inter-Xiamen | - | - | - | |
TAS Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:30:00 | Hobart-Zebras | 1 - 0 | Olympia-Warriors | - | - | - | |
Australia Brisbane Capital League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:30:00 | Brindabella-Blues-FC | 1 - 4 | Yogari | - | - | - | |
Australia Darwin Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:30:00 | Port-Darwin-FC | 2 - 1 | Darwin-Hearts | - | - | - | |
Australia Sunshine Coast Premier League Reserves | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 06:50:00 | Caloundra-Reserves | 1 - 3 | Beerwah-Glasshouse-United-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 06:50:00 | Nambour-Yandina-Utd-Reserves | 3 - 1 | Woombye-Reserves | - | - | - | |
2020-07-18 06:50:00 | Noosa-Reserves | 2 - 0 | Kawana-Reserves | - | - | - | |
Australia A-League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:00:00 | Perth-Glory | 1 - 0 | Central-Coast-Mariners | - | - | - | |
Japan Women's Football League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:00:00 | IGA-Kunoichi--w- | 0 - 1 | INAC--w- | - | - | - | |
National Premier Leagues Western Australia | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:00:00 | Willip | 4 - 1 | Perth-Glory--Youth- | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Perth-SC | 0 - 1 | Cockburn-City | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | ECU-Joondalup | 6 - 1 | Sorrento-F-C- | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Bayswater-City | 2 - 0 | Inglewood-United | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Balcatta-FC | 3 - 3 | Floreat-Athena | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Rocking-ham-City | 1 - 4 | Armadale-SC | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:00:00 | Neff-supporting-Simic | 3 - 0 | Karnobart-FC | - | - | - | |
National Primera Division Western Australia | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:00:00 | Forrestfield-United | 4 - 2 | Quinns-FC | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Fremantle-City | 1 - 0 | Mandurah-City | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Olympic-Kingsway-SC | 1 - 3 | FC-Ashfield | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Stirling-Lions | 4 - 3 | Joondalup-United | - | - | - | |
2020-07-18 07:00:00 | Swan-United | 0 - 2 | Subiaco-AFC | - | - | - | |
Northern NSW U20 League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:00:00 | NSW-Spirit-FC-U20 | 6 - 0 | Bonnyrigg-White-Eagles-U20 | - | - | - | |
WAUS WD1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:00:00 | Curtin-University-FC--w- | 0 - 3 | Balcatta--w- | - | - | - | |
FFSA SLR | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:15:00 | Adelaide-Hills-Reserves | 1 - 1 | Western-Strikers-Reserves | - | - | - | |
Australia Capital Gatorade Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 07:35:00 | Monaro-Panthers | 1 - 2 | Canberra-FC | - | - | - | |
J-League Division 3 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | SC-Sagamihara | 2 - 1 | Vanraure-Hachinohe-FC | - | - | - | |
Korea Challengers League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | Cheongju-Jikji | 0 - 2 | Hwaseong-FC | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Chuncheon-Citizen | 0 - 4 | Busan-Transportation-Corporation | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Gimpo-FC | 2 - 0 | Jeonju-Citizen-FC | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Gyeongju-KHNP | 1 - 0 | Gyeongju-Citizen | - | - | - | |
Korea League 4 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | Chungju-Citizen | 0 - 2 | Icheon-Citizen | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Yeoju-Sejong | 1 - 0 | FC-Namdong | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Seoul-United | 1 - 3 | Paju-Citizen-FC | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Pocheon-FC | 4 - 0 | Jungnang-Chorus-Mustang-FC | - | - | - | |
Japan Women's Football League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | JEF-United-Ichihara-Chiba--w- | 2 - 4 | Urawa-Red-Diamonds--w- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | Poprad | 1 - 1 | Lipany | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Slovan-Bratislava-B | 0 - 3 | FC-Artmedia-Petrzalka | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Pehchevo | 0 - 0 | Bregalnica-Stip | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Bodajk-FC-Siofok | 0 - 1 | Csakvari-TK | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Zvezda-Irkutsk | 1 - 1 | Akron-Togliatti | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | FC-Zenit-Caslav | 1 - 2 | Havlickuv-Brod | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | BKV-Elore | 1 - 3 | Ivancsa | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Balkan-Botevgrad | 2 - 1 | FK-Drenovets | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | GKS-Pniowek-Pawlowice-Slaskie | 1 - 3 | Ruch-Radzionkow | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Drzewiarz-Jasienica | 2 - 0 | KS-Bestwinka | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Valasske-Mezirici | 6 - 3 | SSK-Bilovec | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | FK-Sindelic-Nis | 0 - 2 | FK-Zeleznicar-Pancevo | - | - | - | |
Mongolia Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | FC-Ulaanbaatar | 2 - 1 | Selenge-Press | - | - | - | |
Australia Sunshine Coast Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | Caloundra | 5 - 2 | Beerwah-Glasshouse-United | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Nambour-Yandina-Utd | 3 - 0 | Woombye | - | - | - | |
2020-07-18 08:00:00 | Noosa | 4 - 0 | Kawana | - | - | - | |
Vietnam Second Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:00:00 | Binh-Thuan | 0 - 0 | Vinh-Long | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:15:00 | Admira-Praha | 1 - 2 | SK-Zapy | - | - | - | |
Chinese Champions League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:15:00 | 1026 | 3 - 3 | Guan-Shi-Kuang-Ye | - | - | - | |
TAS Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:30:00 | Kingborough-Lions | 2 - 0 | Glenorchy-Knights-FC | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:30:00 | Rekord-Bielsko-Biala | 4 - 4 | Hutnik-Krakow | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Slavia-Kromeriz | 2 - 3 | Brno-B | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | KFC-Komarno | 0 - 2 | Puskas-Academy-II | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Slovan-Velvary | 1 - 1 | FK-Kraluv-Dvur | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Sokol-Hostoun | 2 - 1 | Sokol-Brozany | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Czarni-Sosnowiec--w- | 6 - 0 | Rekord-Bielsko-Biala--w- | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Mechelen | 0 - 6 | Westerlo | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | FK-OEZ-Letohrad | 1 - 3 | Zivanice | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Sport-Podbrezova | 3 - 0 | Tatran-LM | - | - | - | |
Kampuchea Super League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:30:00 | Asia-Euro-University | 0 - 3 | Cambodia-Tiger-FC | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Boeung-Ket-Rubber-Field | 6 - 1 | National-DM-FC | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Soltilo-Angkor | 2 - 3 | Kirivong-Sok-Sen-Chey | - | - | - | |
Vietnam Second Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:30:00 | Gia-Dinh | 3 - 0 | TP-Ho-Chi-Minh-II | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Nam-Dinh-FC-II | 1 - 1 | Tuan-Tu-Phu-Tho | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Tien-Giang | 2 - 3 | Dong-Nai-Berjaya | - | - | - | |
2020-07-18 08:30:00 | Trieu-Minh | 0 - 5 | Cong-An-Nhan-Dan | - | - | - | |
Vietnamese First Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:30:00 | An-Giang | 1 - 1 | Binh-Dinh | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 08:35:00 | MTE-Mosonmagyarovar | 2 - 0 | Szombathelyi-Haladas | - | - | - | |
2020-07-18 08:45:00 | SV-Strass | 2 - 5 | SV-Kloch | - | - | - | |
K League Challenge League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Jeonnam-Dragons | 2 - 0 | Bucheon-FC-1995 | - | - | - | |
J-League Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Yokohama-FC | 1 - 5 | Kawasaki-Frontale | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Nagoya-Grampus | 1 - 0 | Sagan-Tosu | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Vegalta-Sendai | 2 - 2 | Consadole-Sapporo | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Kashima-Antlers | 4 - 2 | Yokohama-Marinos | - | - | - | |
Korea League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Busan-I-Park | 0 - 0 | Gwangju-Football-Club | - | - | - | |
Japan Football League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Honda-FC | 1 - 0 | Run-Mel-Aomori | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Ban-Di-Tesi-Iwaki | 2 - 1 | Nara-Club | - | - | - | |
Japan Women's Football League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Cerezo-Osaka-Sakai---w- | 3 - 2 | Ehime-FC---w- | - | - | - | |
Japan Women's Football League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Bunnys-Kyoto--w- | 1 - 3 | AS-Harima-ALBION--w- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Lorient | 1 - 0 | Concarneau | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | III-Keruleti-TUE | 1 - 3 | Budaorsi-SC | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Cegled | 3 - 1 | BSS-Monor | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Karlovy-Vary-Dvory | 2 - 0 | Teplice-B | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Kazincbarcika | 5 - 2 | Senyo-Carnifex | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Mlada-Boleslav-B | 2 - 4 | Loko-Vltavin | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Sparta-Praha-B | 3 - 4 | Slovan-Liberec-II | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Slovan-Rosice | 4 - 0 | Vyskov | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Zug-94 | 2 - 1 | FC-Kosova-Zurich | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Nove-Mesto | 3 - 0 | Uhersky-Brod | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Blansko | 1 - 2 | Vrchovina | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Gyori-ETO | 3 - 0 | Balatonfuredi-FC | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Polonia-Bytom | 2 - 2 | LKS-Goczalkowice-Zdroj | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Gyirmot-SE | 4 - 0 | STK-Samorin | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Kaposvar | 0 - 3 | Paksi-SE-Honlapja | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Tarnovia-Tarnow--w- | 0 - 3 | AZS-UJ-Krakow---w- | - | - | - | |
Australia New South Wales League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Blacktown-Spartans | 1 - 1 | Central-Coast-Mariners--Youth- | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Spirit-FC | 4 - 0 | Bonnyrigg-White-Eagles | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | SD-Raiders-FC | 2 - 3 | Hills-Brumbies | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Northern-Tigers | 3 - 0 | Newcastle-Jets-FC--Youth- | - | - | - | |
Laos Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Lao-Toyota-FC | 2 - 1 | Young-Elephants-FC | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | Viengchan-FC | 3 - 3 | Vientiane-FT | - | - | - | |
Lithuania II Lyga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Atlantas-Klaipeda | 1 - 2 | FK-Dziugas-Telsiai-II | - | - | - | |
Vietnam Second Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Kon-Tum | 0 - 1 | Lam-Dong | - | - | - | |
2020-07-18 09:00:00 | PVF-Vietnam | 0 - 1 | TTBD-Phu-Dong | - | - | - | |
WAUS WD1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:00:00 | Perth-SC--w- | 2 - 3 | Murdoch-University-Melville-FC--w- | - | - | - | |
FFSA PL | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:30:00 | Adelaide-Hills | 3 - 4 | Western-Strikers-SC | - | - | - | |
Australia South Australia State League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 09:30:00 | Adelaide-Cobras-FC | 2 - 1 | Salisbury-United | - | - | - | |
K League Challenge League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Seoul-E-Land-FC | 1 - 2 | Jeju-United | - | - | - | |
Vietnamese professional league | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Song-Lam-Nghe-An | 1 - 2 | Viettel-FC | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | SHB-Da-Nang | 1 - 2 | Than-Quang-Ninh | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Becamex-Binh-Duong | 0 - 1 | Thanh-Hoa | - | - | - | |
Lithuania - 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Kauno-Zalgiris | 2 - 1 | FK-Riteriai | - | - | - | |
Finland Veikkausliga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Honka-Espoo | 3 - 1 | TPS-Turku | - | - | - | |
J-League Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Vissel-Kobe | 3 - 1 | Shimizu-S-Pulse | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Kashiwa-Reysol | 3 - 2 | Shonan-Bellmare | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Gamba-Osaka | 2 - 1 | Oita-Trinita | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | FC-Tokyo | 2 - 0 | Urawa-Red-Diamonds | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Hiroshima-Sanfrecce | 1 - 2 | Cerezo-Osaka | - | - | - | |
Korea League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Gimcheon-Sangmu | 2 - 0 | Daegu-FC | - | - | - | |
J-League Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | JEF-United-Ichihara-Chiba | 1 - 2 | Tokyo-Verdy | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Renofa-Yamaguchi | 4 - 1 | FC-Ryukyu | - | - | - | |
Estonia Champions League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | JK-Tallinna-Kalev | 0 - 2 | Viljandi-Tulevik | - | - | - | |
Korea Challengers League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Changwon-City | 3 - 1 | Yangju-Citizen | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Daejeon-Korail | 2 - 0 | Pyeongtaek-Citizen | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Gimhae-City | 1 - 1 | Cheonan-City | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Mokpo-City | 2 - 2 | Gangneung-City | - | - | - | |
Korea League 4 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Jinju-Citizen | 4 - 1 | Goyang-FC | - | - | - | |
2020-07-18 10:00:00 | Ulsan-Citizens | 0 - 0 | Yangpyeong | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Marino | 0 - 1 | UD-Tamaraceite | - | - | - | |
Finland Championship U20 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | HJK-Helsinki-U20 | 0 - 0 | KuPS-U20 | - | - | - | |
Belarus Reserve League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | FC-Minsk-Reserves | 4 - 1 | Energetik-BGU-Minsk-Reserves | - | - | - | |
Estonia II Liiga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Romoli | 1 - 3 | Saku-Sporting | - | - | - | |
Lithuania II Lyga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:00:00 | Ekranas-Panevezys | 6 - 1 | Nevezis-II | - | - | - | |
Australia Darwin Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:30:00 | Hellenic-AC | 1 - 1 | Casuarina-FC | - | - | - | |
Poland Liga 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:40:00 | OKS-Stomil-Olsztyn | 2 - 1 | GKS-Tychy | - | - | - | |
Finland Championship U20 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 10:55:00 | TPVTampereU20 | 2 - 1 | KaaPo-U20 | - | - | - | |
Korea League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | FC-Seoul | 1 - 3 | Pohang-Steelers | - | - | - | |
Sweden Superettan | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Ljungskile | 2 - 2 | Dalkurd-FF | - | - | - | |
Sweden Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Orebro-Syrianska-IF | 1 - 2 | Sollentuna-United | - | - | - | |
Norway 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Kvik-Halden | 2 - 1 | Floro | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Ruch-Chorzow | 1 - 3 | Motor-Lublin | - | - | - | |
Swden Women Divi.1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Sunnana-SK--w- | 1 - 3 | Bollstanas-Sk--w- | - | - | - | |
2020-07-18 11:00:00 | Jitex-DFF---w- | 1 - 2 | Sandvikens-IF--w- | - | - | - | |
Estonia Womens Meistri Liiga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Vaprus-Parnu--w- | 4 - 2 | JK-Tallinna-Kalev--w- | - | - | - | |
2020-07-18 11:00:00 | FC-Flora-Tallinn--w- | 10 - 0 | Suure-Jaani-United--w- | - | - | - | |
Finland Kolmonen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | FC-Kirkkonummi | 2 - 1 | FC-Espoo-2 | - | - | - | |
2020-07-18 11:00:00 | RoPo | 4 - 0 | KajHa | - | - | - | |
Norway Division 1 Women | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Grei--w- | 0 - 1 | Ovrevoll-Hosle-w- | - | - | - | |
Belarus Reserve League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | Neman-Grodno-Reserves | 1 - 5 | Shakhter-Soligorsk-Reserves | - | - | - | |
Lithuania II Lyga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:00:00 | FSK-Radviliskis | 1 - 1 | Babrungas | - | - | - | |
Latvia Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:05:00 | FK-Auda-Riga | 2 - 3 | Super-Nova | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:10:00 | FC-Porza | 0 - 1 | Fortuna-Koln | - | - | - | |
Iceland 3 Deild | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:15:00 | HotturHuginn | 2 - 1 | Ellidi | - | - | - | |
England Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:30:00 | Charlton-Athletic | 2 - 2 | Wigan-Athletic | - | - | - | |
2020-07-18 11:30:00 | Stoke-City | 1 - 0 | Brentford | - | - | - | |
Finland Kolmonen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:30:00 | EsPa | 2 - 0 | Toolon-Taisto | - | - | - | |
Mongolia Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 11:30:00 | Anduud-City-FC | 0 - 0 | Deren-FC | - | - | - | |
Sweden Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:00:00 | Karlskrona-AIF | 0 - 2 | Lindome-GIF | - | - | - | |
Finland Ykkonen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:00:00 | SJK-Akatemia | 0 - 2 | MuSa | - | - | - | |
Finland - Kakkonen Lohko | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:00:00 | Viikingit | 2 - 0 | Kultsu-Lappeenranta | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | PK-35-Vantaa | 5 - 0 | JaPS | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Atlantis | 4 - 0 | P-Iirot | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | FC-Espoo | 2 - 1 | HJS-Akatemia | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | SalPa | 0 - 6 | Ilves-Tampere-II | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Kiisto-Vaasa | 3 - 5 | SC-KuFu-98 | - | - | - | |
Norway 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:00:00 | Tromsdalen | 1 - 2 | Senja | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Baerum-SK | 0 - 0 | Levanger-FK | - | - | - | |
Women Norwegian Toppserien | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:00:00 | Klepp--w- | 1 - 2 | Valerenga--w- | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Sandviken--w- | 1 - 1 | Lyn--w- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:00:00 | Strausberg | 5 - 3 | Vfb-Fortuna-Biesdorf | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Ludwigsfelder-FC | 0 - 1 | TSG-Einheit-Bernau | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | VSG-Altglienicke | 4 - 1 | FC-Blaus-Weiss-90-Berlin | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | FSV-Optik-Rathenow | 3 - 0 | Oranienburger-FC-Eintracht | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | KSF-Prespa-Birlik | 1 - 0 | Hassleholms-IF | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Oud-Heverlee | 2 - 4 | Jeunesse-Molenbeek | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Bergisch-Gladbach-09 | 0 - 0 | Ratingen-SV | - | - | - | |
2020-07-18 12:00:00 | Kickers-Offenbach | 2 - 0 | Greuther-Furth--Youth- | - | - | - | |
Finland Kolmonen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:00:00 | Union-Plaani | 0 - 3 | SavU | - | - | - | |
Vietnamese professional league | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:15:00 | Sai-Gon-FC | 3 - 0 | Nam-Dinh-FC | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:30:00 | SF-Baumberg | 3 - 2 | Rather-SV | - | - | - | |
Vietnam Cup Women | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 12:30:00 | Phong-Phu-Ha-Nam--w- | 0 - 1 | Ha-Noi--w- | - | - | - | |
Austria Erste Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | SG-Austria-Klagenfurt | 2 - 0 | Floridsdorfer-AC | - | - | - | |
Sweden Superettan | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | GIF-Sundsvall | 0 - 0 | Norrby-IF | - | - | - | |
Sweden Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | Torns-IF | 0 - 0 | Landskrona-BoIS | - | - | - | |
Finland Ykkonen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | Ekenas-IF-Fotboll | 5 - 1 | Jaro | - | - | - | |
Women Norwegian Toppserien | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | Avaldsnes--w- | 1 - 0 | Arna-Bjornar--w- | - | - | - | |
Estonia Champions League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | Levadia-Tallinn | 1 - 3 | FC-Flora-Tallinn | - | - | - | |
Latvia Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | FK-Smiltene-BJSS | 1 - 6 | Lokomotiv-Daugavpils | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Rezekne-BJSS | 1 - 0 | FK-Dinamo-Riga | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Saldus-SS-Leevon | 1 - 1 | JDFS-Alberts | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | Rotor-Volgograd | 3 - 0 | Legion-Dynamo | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Den-Bosch | 9 - 0 | Nivo-Sparta | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | UFC-Wikotech-Soding | 3 - 4 | Feldkirchen | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Lyubertsy | 1 - 4 | FK-Nika-Moskva | - | - | - | |
Swden Women Divi.1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | Kvarnsvedens-IK--w- | 0 - 0 | Hammarby--w- | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Alvsjo-AIK-FF--w- | 1 - 1 | IFK-Kalmar--w- | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Brommapojkarna--w- | 2 - 2 | Alingsas--w- | - | - | - | |
Iceland 3 Deild | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | KF-Gardabaer | 1 - 3 | Einherji | - | - | - | |
Tanzania Ligue 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | Biashara-United-FC | 1 - 1 | Coastal-Union | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Kagera-Sugar | 1 - 2 | Polisi-Tanzania-FC | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Mtibwa-Sugar | 0 - 1 | KMC-FC | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Namungo-FC | 1 - 1 | Tanzania-Prisons | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Ndanda-FC | 0 - 1 | Mbeya-City | - | - | - | |
2020-07-18 13:00:00 | Ruvu-Shooting | 0 - 2 | Singida-United | - | - | - | |
Iceland U19 League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | IR-LettirU19 | 3 - 0 | Aotulan-U19 | - | - | - | |
Finland Women Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:00 | KuPs--w- | 3 - 0 | PK-35-Vantaa--w- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:00:37 | Spartak-Moscow-II | 2 - 0 | FK-Khimik-Novomoskovsk | - | - | - | |
Poland Liga 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:10:00 | Sandecja-Nowy-Sacz | 1 - 0 | Podbeskidzie-Bielsko-Biala | - | - | - | |
Finland Kolmonen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:15:00 | FC-Finnkurd | 2 - 5 | KaPa | - | - | - | |
Belarusian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:30:00 | FK-Vitebsk | 1 - 0 | Smolevichy-STI | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:30:00 | Saint-Etienne | 1 - 2 | Anderlecht | - | - | - | |
Finland Women Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 13:30:00 | Jyvaskylan-Pallokerho--w- | 2 - 4 | TiPS-Vantaa--w- | - | - | - | |
England Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Fulham | 5 - 3 | Sheffield-Wednesday | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Preston-North-End | 2 - 0 | Birmingham-City | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Swansea-City | 1 - 0 | Bristol-City | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Middlesbrough | 1 - 3 | Cardiff-City | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Blackburn-Rovers | 4 - 3 | Reading | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Hull-City | 0 - 1 | Luton-Town | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Queens-Park-Rangers--QPR- | 4 - 3 | Millwall | - | - | - | |
Georgia Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | FC-Saburtalo-Tbilisi | 0 - 0 | Lokomotiv-Tbilisi | - | - | - | |
Finland Veikkausliga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | HIFK | 0 - 3 | Lahti | - | - | - | |
Finland Ykkonen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | AC-Oulu | 1 - 0 | Vaasa-VPS | - | - | - | |
Finland - Kakkonen Lohko | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | PEPO-Lappeenranta | 1 - 1 | EPS-Espoo | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | NJS | 1 - 1 | PK-Keski-Uusimaa | - | - | - | |
Norway 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Moss | 1 - 2 | Eidsvold-Turn | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Fredrikstad | 1 - 0 | Hodd | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Kjelsas | 2 - 3 | Alta | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Bryne | 3 - 1 | Flekkeroy | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Egersunds-IK | 3 - 0 | Notodden-FK | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | FK-Arendal | 4 - 0 | Fram-Larvik | - | - | - | |
Iceland Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Leiknir-F | 0 - 1 | Vestri | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Thor-Akureyri | 1 - 1 | IBV-Vestmannaeyjar | - | - | - | |
Syrian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Al-Wahda-Damascus | 2 - 0 | Al-futowa | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Al-Majd-Damascus | 1 - 1 | Musfat-Banyas | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Al-Shorta-Damascus | 2 - 2 | Al-Jaish-Damascus | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | KKPK-Medyk-Konin--w- | 0 - 5 | Lyon--w- | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Yeovil-Town | 0 - 2 | Barnet | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | KAS-Eupen | 0 - 2 | Saint-Gilloise | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Kozlovice | 0 - 4 | Sigma-Olomouc-B | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Nyiregyhaza | 1 - 2 | FK-Kosice | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Avangard | 0 - 2 | Atom-Novovoronezh | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Charleroi | 2 - 1 | Fola-Esch | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Sochi-medical-team | 1 - 4 | FK-Chayka-Pesch | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | SV-faystritz--Germany | 5 - 2 | Su-semriah | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Rapotin | 2 - 2 | Mohelnice | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Oud-Heverlee | 2 - 0 | Zulte-Waregem | - | - | - | |
Swden Women Divi.1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | AIK-Solna--w- | 2 - 0 | Mallbackens-IF--w- | - | - | - | |
Lithuania - 2.Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Vilniaus-Vytis | 5 - 0 | FK-Minija | - | - | - | |
Belarus Pershaya Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | FK-Orsha | 0 - 2 | Naftan-Novopolock | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Smorgon-FC | 1 - 1 | Arsenal-Dzyarzhynsk | - | - | - | |
Belarus Division 3 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Meliorator-Zhitkovichi | 5 - 1 | Pershiy-Regien | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Dnepr-Mogilev | 14 - 0 | FK-Zhlobin | - | - | - | |
Iceland 4 Deild | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Golfklubbur-Grindavikur | 1 - 2 | KFS-Vestmannaeyjar | - | - | - | |
2020-07-18 14:00:00 | Skautafelag-Reykjavikur | 1 - 2 | KFR-Hvolsvollur | - | - | - | |
Norway Division 1 Women | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Stabaek--w- | 5 - 0 | Fart--w- | - | - | - | |
Finland Women Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:00:00 | Aland-United--w- | 2 - 1 | HJK-Helsinki--w- | - | - | - | |
Syrian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:10:00 | Al-Ittihad--SYR- | 0 - 0 | Al-Sahel-SYR- | - | - | - | |
Turkey 1. Lig | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:30:00 | Adana-Demirspor | 3 - 0 | Istanbulspor | - | - | - | |
2020-07-18 14:30:00 | Akhisar-Bld-Geng | 3 - 4 | Keciorengucu | - | - | - | |
2020-07-18 14:30:00 | Erzurum-BB | 4 - 1 | Umraniyespor | - | - | - | |
2020-07-18 14:30:00 | Giresunspor | 1 - 2 | Altay-Spor-Kulubu | - | - | - | |
2020-07-18 14:30:00 | Hatayspor | 3 - 1 | Bursaspor | - | - | - | |
2020-07-18 14:30:00 | Karagumruk | 3 - 0 | Adanaspor | - | - | - | |
Azadegan League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:30:00 | Mes-Rafsanjan | 3 - 2 | Oxin-Alborz | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:30:00 | Renova-Cepciste | 1 - 1 | FC-Struga-Trim---Lum | - | - | - | |
2020-07-18 14:30:00 | SKA-Rostov | 1 - 1 | Chernomorets-Novorossiysk | - | - | - | |
Belarus Pershaya Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:30:00 | Kommunalnik-Slonim | 1 - 3 | Sputnik-Rechitsa | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:40:00 | FC-Prerov | 3 - 2 | Novy-Jicin | - | - | - | |
Azadegan League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 14:50:00 | Qashqai-Shiraz | 1 - 2 | Khouneh-Be-Khouneh | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Shahrdari-Tabriz | 1 - 3 | Persepolis-Pakdasht | - | - | - | |
Romania Liga I | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | Hermannstadt | 2 - 2 | Sepsi-OSK-Sfantul-Gheorghe | - | - | - | |
Latvian Higher League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | FK-Spartaks-Jurmala | 4 - 1 | Jelgava | - | - | - | |
Moldova Divizia Nationala | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | Dacia-Buiucani | 2 - 0 | FC-Floresti | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | FK-Shkupi | 3 - 1 | Borec-Veles | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Belasica-Strumica | 3 - 1 | FK-Tikves-Kavadarci | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Karmiotissa-Polemidion | 1 - 8 | AEL-Limassol | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Stade-Nyonnais | 0 - 6 | Nantes | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Sint-Truidense | 0 - 0 | Beerschot-Wilrijk | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | SKA-Khabarovsk | 1 - 0 | FK-Biolog | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Wydad-Fes | 0 - 1 | Renaissance-Sportive-de-Berkane | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Arda | 1 - 1 | FC-Hebar-Pazardzhik | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | FC-Ajka | 1 - 3 | Szentlorinc-SE | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | FK-Nachod-Destne | 4 - 1 | Hradec-Kralove-B | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Royal-Antwerp | 0 - 0 | FC-Utrecht | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Heimschuch | 2 - 2 | Weinberg | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | Pirin-2002-Razlog | 0 - 2 | Septemvri-Simitli | - | - | - | |
Belarus Pershaya Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | Granit-Mikashevichi | 1 - 1 | Lokomotiv-Gomel | - | - | - | |
Estonia Womens Meistri Liiga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | Kali-Lu--w- | 0 - 1 | FC-Lootos-Polva--w- | - | - | - | |
Finland Ykkonen Women | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | FC-Sport--w- | 0 - 1 | Turun-Weikot--w- | - | - | - | |
Norway Division 1 Women | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | Floya--w- | 1 - 1 | Amazon-Grimstad--w- | - | - | - | |
Kosovo Superliga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | KF-Ballkani | 2 - 2 | Prishtina | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | KF-Drita-Gjilan | 0 - 2 | Gjilani | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | KF-Drenica-Skenderaj | 2 - 1 | Kosova-Vushtrri | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | KF-Flamurtari-Pristina-KOS- | 1 - 0 | KF-Feronikeli | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | KF-Trepca-89 | 5 - 4 | KF-Llapi | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | KF-Ferizaj | 0 - 4 | KF-Dukagjini | - | - | - | |
Bulgaria Premier League Women | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | FK-Etar-Veliko-Tarnovo--w- | 0 - 4 | FK-Lokomotiv-Stara-Zagora--w- | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | FK-Paldin-Plovdiv--w- | 2 - 0 | Sevlievo--w- | - | - | - | |
2020-07-18 15:00:00 | LP-Super-Sport-Sofia--w- | 6 - 0 | Levski-Chepintsi--w- | - | - | - | |
Lithuania II Lyga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:00:00 | FK-Rosa-Klaipeda | 1 - 3 | FK-Tauras-Taurage | - | - | - | |
Azadegan League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:10:00 | Aluminium-Arak | 1 - 2 | Arman-Gohar-Sirjan | - | - | - | |
2020-07-18 15:10:00 | Niroye-Zamini | 2 - 0 | Malavan | - | - | - | |
Italian Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:15:00 | Verona | 1 - 1 | Atalanta | - | - | - | |
Azadegan League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:20:00 | Sepidrood-Rasht | 1 - 0 | Damash-Gilan-FC | - | - | - | |
Sweden Superettan | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:30:00 | GAIS | 1 - 1 | Umea-FC | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Osters-IF | 1 - 3 | Jonkopings-Sodra-IF | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Degerfors-IF | 1 - 0 | Trelleborgs-FF | - | - | - | |
Finland - Kakkonen Lohko | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:30:00 | FC-Vaajakoski | 3 - 1 | PS-Kemi-Kings | - | - | - | |
Poland Ekstraklasa | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:30:00 | Gornik-Zabrze | 0 - 2 | Zaglebie-Lubin | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Korona-Kielce | 2 - 0 | LKS-Lodz | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Rakow-Czestochowa | 2 - 1 | Wisla-Plock | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Wisla-Krakow | 0 - 1 | Arka-Gdynia | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:30:00 | Chambly-FC | 4 - 0 | Beauvais | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Blansko | 1 - 2 | Vrchovina | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Academy-Pandev | 1 - 1 | Sileks | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Mladost-Lucani | 2 - 2 | Partizan-Belgrade | - | - | - | |
2020-07-18 15:30:00 | Saint-Etienne | 0 - 1 | Anderlecht | - | - | - | |
Albania Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:30:00 | Pogradeci | 1 - 0 | Lushnja-KS | - | - | - | |
Belarus Pershaya Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:30:00 | FC-Gomel | 3 - 1 | Khimik-Svetlogorsk | - | - | - | |
Poland Liga 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:40:00 | Chojniczanka-Chojnice | 1 - 2 | Warta-Poznan | - | - | - | |
Azadegan League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:40:00 | Navad-Urmia | 0 - 0 | Khooshe-Talaee-Sana-Saveh | - | - | - | |
Albania Super league | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:45:00 | KF-Tirana | 2 - 0 | Flamurtari | - | - | - | |
2020-07-18 15:45:00 | Luftetari | 0 - 1 | Skenderbeu-Korca | - | - | - | |
Iceland Premier Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | KA-Akureyri | 1 - 0 | Grotta-Seltjarnarnes | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Fjolnir | 0 - 3 | Hafnarfjordur | - | - | - | |
Norwegian Tippeligaen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Mjondalen-IF | 2 - 3 | Bodo-Glimt | - | - | - | |
Norway 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Sotra | 0 - 0 | Nardo-FK | - | - | - | |
Iceland Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Leiknir-Reykjavik | 2 - 1 | Magni | - | - | - | |
Estonia Champions League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Tartu-JK-Maag-Tammeka | 2 - 2 | Trans-Narva | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Caen | 2 - 0 | Quevilly | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Habitpharm-Javor | 1 - 1 | Borac-Banja-Luka | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Club-Brugge | 2 - 3 | KAA-Gent | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | SC-Ostbahn-XI | 4 - 2 | Team-Wiener-Linien | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | FC-Wels | 3 - 1 | Donau-Linz | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | AEK-Larnaca | 4 - 0 | Omonia-Aradippou | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | APOEL-Nicosia | 0 - 0 | Doxa-Katokopias | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Bischofshofen | 0 - 3 | Union-Gurten | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Waf-Brigittenau | 2 - 1 | Wiener-Viktoria | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Hellas-Kagran | 2 - 3 | Stadlau | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | ATSV-Stadl-Paura | 1 - 2 | Micheldorf | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Reims | 2 - 2 | USL-Dunkerque | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Standard-Liege | 4 - 0 | Mechelen | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Paris-FC | 0 - 2 | Dijon | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Anorthosis-Famagusta-FC | 1 - 0 | Apollon-Limassol-FC | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Radomlje | 0 - 4 | MTK-Hungaria | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Mouscron-Peruwelz | 1 - 2 | Lille | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Hrvatski-dragovoljac | 0 - 2 | NK-Orijent-Rijeka | - | - | - | |
2020-07-18 15:59:00 | Cukaricki-Stankom | 2 - 1 | FK-Krupa | - | - | - | |
Belarus Pershaya Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | FK-Lida | 0 - 1 | Volna-Pinsk | - | - | - | |
Iceland Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Kordrengir | 4 - 1 | Volsungur-husavik | - | - | - | |
USA National Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Houston-FC | 8 - 0 | Texas-Hawks-FC | - | - | - | |
Latvia 2 LIga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | FK-Alianse | 2 - 6 | Salaspils | - | - | - | |
Iceland 4 Deild | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Berserkir-Reykjavik | 1 - 2 | Samherjar | - | - | - | |
Iceland 3 Deild | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | KFR-Aegir | 1 - 1 | Tindastoll-Sauda | - | - | - | |
Tanzania Ligue 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | Young-Africans | 1 - 1 | Mwadui-FC | - | - | - | |
Croatia 3.Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 15:59:00 | NK-Junak | 1 - 0 | NK-Marsonia-1909 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:10:00 | CS-Hammam-Lif | 1 - 1 | US-Tataouine | - | - | - | |
Swiss Challenge League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:15:00 | Aarau | 1 - 3 | Stade-Ouchy | - | - | - | |
Azadegan League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:15:00 | Esteghlal-Khozestan | 0 - 1 | Mes-krman | - | - | - | |
Greece Super League A | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:15:00 | AEL-Larisa | 0 - 0 | SKODA-Xanthi | - | - | - | |
2020-07-18 16:15:00 | Asteras-Tripolis | 1 - 1 | Lamia | - | - | - | |
2020-07-18 16:15:00 | Atromitos-Athens | 0 - 0 | Panionios | - | - | - | |
2020-07-18 16:15:00 | Panaitolikos-Agrinio | 1 - 0 | Volos-NFC | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:15:00 | Nice | 0 - 2 | Glasgow-Rangers | - | - | - | |
2020-07-18 16:15:00 | ES-du-Sahel | 2 - 2 | Chebba | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:30:00 | Norwich-City | 0 - 2 | Burnley | - | - | - | |
Persian Gulf Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:30:00 | Persepolis | 1 - 0 | Foolad-Khozestan | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:30:00 | NK-Croatia-Zmijavci | 1 - 1 | HNK-Sibenik | - | - | - | |
2020-07-18 16:30:00 | NK-Brinje-Grosuplje | 1 - 1 | Krsko-Posavlje | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:30:00 | SD-Laredo | 3 - 1 | Club-Deportivo-Tropezon | - | - | - | |
NWSL Challenge Cup | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:30:00 | Washington-Spirit---w- | 0 - 0 | Gotham-FC--W- | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:55:00 | NK-Varteks-Varazdin | 1 - 0 | ZNK-Osijek | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 16:55:00 | Vasas | 2 - 1 | Backa-Topola | - | - | - | |
Georgia Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:00:00 | Dinamo-Batumi | 2 - 0 | Torpedo-Kutaisi | - | - | - | |
Bulgaria Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:00:00 | Tsarsko-Selo | 2 - 0 | Septemvri-Sofia | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:00:00 | Cerro-Largo | 3 - 1 | Tacuarembo | - | - | - | |
2020-07-18 17:00:00 | Union-Gurten | 0 - 3 | Bischofshofen | - | - | - | |
2020-07-18 17:00:00 | SVU-Halbenrain | 0 - 2 | SV-Muhldorf | - | - | - | |
2020-07-18 17:00:00 | MVV-Maastricht | 0 - 1 | Helmond-Sport | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:00:00 | CD-Lealtad | 0 - 1 | Caudal | - | - | - | |
Bra CaP | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:00:00 | Rio-Branco-PR | 0 - 3 | Cascavel-PR | - | - | - | |
Lithuania II Lyga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:00:00 | FK-FM-Ateitis | 1 - 2 | Tera | - | - | - | |
Italian Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:30:00 | Cagliari | 1 - 1 | Sassuolo | - | - | - | |
Belarusian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:30:00 | FC-Rukh-Brest | 0 - 3 | BATE-Borisov | - | - | - | |
Moldova Divizia Nationala | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:30:00 | Speranta-Nisporeni | 1 - 2 | Dinamo-Auto | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:30:00 | Compostela | 3 - 1 | CD-Barco | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 17:40:00 | NK-Dubrava-Zagreb | 1 - 0 | HNK-Cibalia | - | - | - | |
Portugal Primeira Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:00:00 | Rio-Ave | 2 - 2 | Santa-Clara | - | - | - | |
Turkey Super Lig | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:00:00 | Galatasaray | 3 - 1 | Goztepe | - | - | - | |
2020-07-18 18:00:00 | Gazisehir-Gaziantep | 2 - 2 | Kasimpasa | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:00:00 | Athletic-Bilbao-B | 1 - 1 | Badajoz | - | - | - | |
2020-07-18 18:00:00 | Ibiza-Eivissa | 1 - 2 | UE-Cornella | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:00:00 | CD-Alcoyano | 0 - 0 | CF-Intercity | - | - | - | |
2020-07-18 18:00:00 | UD-Mutilve | 0 - 0 | Pamplona | - | - | - | |
2020-07-18 18:00:00 | SD-Logrones | 2 - 0 | CD-Arnedo | - | - | - | |
2020-07-18 18:00:00 | Zamora-CF | 2 - 1 | Numancia-B | - | - | - | |
2020-07-18 18:00:00 | Real-Betis-B | 3 - 1 | CD-Utrera | - | - | - | |
Austria Erste Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:25:00 | FC-Dornbirn-1913 | 5 - 2 | SV-Horn | - | - | - | |
Swiss Super League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:30:00 | FC-Zurich | 0 - 5 | Young-Boys | - | - | - | |
Swiss Challenge League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:30:00 | FC-Wil-1900 | 1 - 2 | Vaduz | - | - | - | |
Norwegian Tippeligaen | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:30:00 | Haugesund | 0 - 2 | Viking | - | - | - | |
England FA Cup | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:45:00 | Manchester-City | 0 - 2 | Arsenal | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 18:45:00 | Lyon | 2 - 1 | Celtic-FC | - | - | - | |
Brazil Paraibano | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 19:00:00 | Sao-Paulo-Crystal-FC | 3 - 0 | Perilima-PB | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 19:00:00 | CP-Oliva | 1 - 2 | CF-Campanario | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 19:00:00 | Lorca-Deportiva-FC | 0 - 0 | Mazarron-CF | - | - | - | |
2020-07-18 19:00:00 | CD-Artistico-Navalcarnero | 1 - 1 | RSD-Alcala-Henares | - | - | - | |
2020-07-18 19:00:00 | UD-Poblense | 1 - 1 | CE-Felanitx | - | - | - | |
Bra CaP | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 19:00:00 | Cianorte-PR | 0 - 1 | Operario-Ferroviario-PR | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 19:05:00 | Istra-1961-Pula | 0 - 0 | Dinamo-Zagreb | - | - | - | |
Brazil Paraibano | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 19:10:00 | Nacional-de-Patos-PB | 0 - 0 | Treze-Campina-Grande-PB | - | - | - | |
Italian Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 19:45:00 | AC-Milan | 5 - 1 | Bologna | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 20:00:00 | UD-Marbella | 0 - 2 | SCR-Pena-Deportiva | - | - | - | |
2020-07-18 20:00:00 | Castellon | 1 - 1 | UD-Logrones | - | - | - | |
USL Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 20:00:00 | Real-Monarchs | 3 - 3 | Colorado-Springs-Switchbacks-FC | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 20:00:00 | Villanovense | 2 - 0 | Extremadura-B | - | - | - | |
Portugal Primeira Liga | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 20:15:00 | FC-Famalicao | 2 - 2 | Boavista-FC | - | - | - | |
USA NISA Independent Cup | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 21:15:00 | Soda-City-FC | 2 - 2 | Georgia-Revolution | - | - | - | |
Brazil Campeonato Cearense Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 21:30:00 | Fortaleza | 1 - 0 | Guarany-CE | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 22:00:00 | Tailevu-Naitasiri-U19 | 0 - 2 | Rewa-U19 | - | - | - | |
USA National Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 22:00:00 | Macca-Ballers-FC | 0 - 2 | FK-Orlando | - | - | - | |
USL Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 23:00:00 | Indy-Eleven | 2 - 1 | Sporting-Kansas-City-R- | - | - | - | |
USA National Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 23:00:00 | Fort-Lauderdale-Strikers | 0 - 2 | Greenville-Triumph | - | - | - | |
2020-07-18 23:10:00 | North-Texas | 1 - 0 | Foro-SC | - | - | - | |
USL Championship | 1 | X | 2 | ||||
2020-07-18 23:30:00 | Atlanta-United-FC-II | 2 - 2 | Memphis-901 | - | - | - | |
2020-07-18 23:30:00 | Philadelphia-Union-II | 0 - 6 | Pittsburgh-Riverhounds | - | - | - |
100% Initial Deposit Bonus offer at Bet365
Open an account today at Bet365 and claim your 100% Deposit Bonus - Join Now!
In order to qualify for your bonus, please follow these simple instructions:
Open an account, make a deposit of €10 or more and you will be entitled to a 100% bonus on your qualifying deposit up to a maximum of €100.
To claim your bonus, simply make a qualifying deposit and the enter the Offer Code: NCDBS
UK and Ireland residents are eligible for 100% up to £200! Offer code: NCDB2
Customers from Bulgaria, Romania, Poland, Czech Republic, Hungary, Portugal or Slovakia, get 100% up to €50! Offer code: NSCBP
Customers from China and Taiwan are eligible for 15% up to 500 RMB! Offer code: NCDBC
To bet with your bonus, simply play through the amount of your deposit once on the sports and markets of your choice. You will need to play through your deposit and bonus three times prior to making a withdrawal.