Soccer Matches - 2021-02-03
2021-02-03 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 00:30:00 | Santa-Cruz-PE | 2 - 0 | Itabaiana-SE- | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 01:05:00 | Deportivo-Pasto | 0 - 0 | Atletico-Nacional-Medellin | - | - | - | |
Mexico Primera Divison A | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 01:05:00 | Venados-FC | 2 - 2 | Cimarrones-de-Sonora | - | - | - | |
Primera Division de Mexico | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 03:00:00 | Puebla | 0 - 0 | Monterrey | - | - | - | |
Mexico Primera Divison A | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 03:05:00 | Pumas-Tabasco | 2 - 0 | Leones-Negros | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 07:00:00 | Rodina-Moskva | 1 - 1 | FC-Avan-Academy | - | - | - | |
Ethiopia Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 07:00:00 | Hadiya-Hossana | 1 - 1 | Kedus-Giorgis | - | - | - | |
India Punjab Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 07:00:00 | Punjab-Police-Jalandhar | 0 - 0 | SGHS-FA | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 08:00:00 | Ted-Reiter-Mountain-City-Rovers | 2 - 0 | SD-Raiders-FC | - | - | - | |
2021-02-03 08:00:00 | Dnipro-1 | 4 - 1 | Metaloglobus | - | - | - | |
2021-02-03 08:00:00 | Terek-Grozny | 5 - 1 | Kyzylzhar-Petropavlovsk | - | - | - | |
Thai FA Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 08:00:00 | Udon-United | 0 - 2 | Bangkok-United-FC | - | - | - | |
2021-02-03 08:00:00 | Songkhla-FC | 1 - 1 | Ratchaburi-FC | - | - | - | |
2021-02-03 08:00:00 | Muangkan-FC | 1 - 0 | Nong-Bua-Lamphu | - | - | - | |
2021-02-03 08:00:00 | Muang-Loei-United | 2 - 5 | Chiangrai-United | - | - | - | |
India Bangalore Super Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 08:00:00 | MEG | 2 - 1 | Bangalore-Independents | - | - | - | |
Australia A-League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 08:05:00 | Central-Coast-Mariners | 3 - 2 | Melbourne-City | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 08:30:00 | FC-Torpedo-Zhodino | 2 - 2 | Neman-Grodno | - | - | - | |
2021-02-03 08:30:00 | Torpedo-moskva | 1 - 1 | Fakel | - | - | - | |
2021-02-03 08:30:00 | Asia-Euro-University | 3 - 2 | Electricite-du-Cambodge | - | - | - | |
2021-02-03 08:30:00 | Oakleigh-Cannons | 3 - 1 | Brunswick-City | - | - | - | |
India League Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 08:30:00 | Chennai-City | 0 - 4 | Sudeva-Delhi | - | - | - | |
Nepal National League Women | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 08:45:00 | Nepal-Police-Club--W- | 0 - 1 | Biratnagar-Metropolitan-City--W- | - | - | - | |
Turkiye Lig3 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 09:00:00 | Kastamonuspor | 0 - 1 | Bodrumspor | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 09:00:00 | FK-Ohrid-2004 | 2 - 2 | Renova-Cepciste | - | - | - | |
2021-02-03 09:00:00 | Chernomorets-Balchik | 1 - 4 | Cherno-More-Varna | - | - | - | |
Algeria U20 Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 09:00:00 | Olympique-Medea-U21 | 1 - 0 | CR-Belouizdad-U21 | - | - | - | |
International Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 09:00:00 | Tajikistan-U17 | 5 - 1 | Moldova-U17 | - | - | - | |
Turkiye Lig3 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:00:00 | Afjet-Afyonspor | 2 - 0 | Sariyer | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Amedspor | 3 - 2 | Hekimoglu-Trabzon | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Ankarademirspor | 3 - 0 | Usakspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Ergene-Velimese | 1 - 1 | Hacettepe-SK | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Inegolspor | 0 - 0 | Gumushanespor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Kahramanmarasspor | 1 - 0 | Erzincanspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Kocaelispor | 0 - 2 | Manisa-BB-Spor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Nigde-Belediyespor | 1 - 1 | Zonguldak | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Sancaktepe-Belediye-Spor | 0 - 1 | S-Urfaspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Anadolu-Selcukluspor | 2 - 0 | Bursa-Niluferspor-AS | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Bayburt-Ozel-Idare | 2 - 1 | Sivas-Dort-Eylul-Belediyespor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Etimesgut-Belediye-Spor | 0 - 0 | Kirsehir-Koyhizmetleri | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Eyupspor | 1 - 1 | Sakaryaspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Kardemir-Karabukspor | 0 - 3 | Pendikspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Kirklarelispor | 1 - 0 | Belediye-Vanspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Serik-Belediyespor | 2 - 1 | Elazigspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Tarsus-Idman-Yurdu | 1 - 0 | Pazarspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Turgutluspor | 6 - 0 | Baskent-Gozgozler | - | - | - | |
Turkey 3. Ligi B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:00:00 | Yeni-Orduspor | 0 - 0 | Muglaspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Aksarayspor | 1 - 0 | Bergama-Belediyespor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Yldrm-Belediyesispor | 1 - 4 | Silivrispor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Duzcespor | 1 - 0 | Kozan-BLD-SPOR | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Karaman-Belediyesi-Spor | 2 - 2 | Siirt-Il-Ozle-Idaresi-Spor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Kelkit-Belediye-Hurriyet | 4 - 1 | Modafen-Spor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Kestel | 1 - 1 | Adiyamanspor | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Sultanbeyli | 1 - 0 | Turk-Metal-Kirikkale | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:00:00 | Arka-Gdynia | 4 - 0 | Chojniczanka-Chojnice | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Gornik-Leczna | 1 - 0 | Avia-Swidnik | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | GKS-Jastrzebie | 1 - 1 | Polonia-Warszawa | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Vysocina-jihlava | 2 - 1 | Blansko | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | CSS-Islla-Te-Nagh | 3 - 1 | Unirea-Bascov | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Universitaea-Cluj | 1 - 2 | FC-Zalau | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | Real-Murcia | 1 - 3 | CSKA-Moscow | - | - | - | |
2021-02-03 10:00:00 | OSK-Igalo | 1 - 3 | Jezero-Plav | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:00:00 | Valencia-U19 | 2 - 0 | Levante-U19 | - | - | - | |
Iran U23 Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:15:00 | Foolad-Khuzestan-FC-U23 | 2 - 2 | Teraktor-Sazi-U23 | - | - | - | |
2021-02-03 10:15:00 | Navad-Urmia-U23 | 2 - 2 | Aluminium-Arak-U23 | - | - | - | |
India Bangalore Super Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:20:00 | Young-Challengers | 5 - 1 | Income-Tax-SC | - | - | - | |
Turkey Super Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:30:00 | Sivasspor | 0 - 0 | Erzurum-BB | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:30:00 | LKS-Nieciecza | 2 - 0 | Puszcza-Niepolomice | - | - | - | |
2021-02-03 10:30:00 | Ruch-Chorzow | 0 - 2 | Zaglebie-Sosnowiec | - | - | - | |
India League Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:30:00 | Mohammedan-SC | 0 - 0 | Neroca-FC | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:30:00 | Alcorcon-B | 0 - 1 | Leganes-B | - | - | - | |
Iran Div 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 10:30:00 | Mes-Novin-Kerman | 0 - 1 | Melli-Hafari | - | - | - | |
Thai Division 1 League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 11:00:00 | Chainat-FC | 3 - 1 | JL-Chiangmai-United-FC | - | - | - | |
2021-02-03 11:00:00 | Samut-Sakhon | 1 - 4 | Kasetsart-FC | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 11:00:00 | UD-Poblense | 0 - 3 | CF-Internacional-De-Madrid | - | - | - | |
Portugal U23 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 11:00:00 | Benfica-U23 | 4 - 1 | Cova-Piedade-U23 | - | - | - | |
Italian Youth Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 11:00:00 | AS-Roma-U20 | 1 - 2 | Verona-U20 | - | - | - | |
2021-02-03 11:00:00 | Cagliari-U19 | 3 - 1 | Bologna-U20 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 11:00:00 | Radomiak-Radom | 4 - 1 | Lechia-Tomaszow-Mazowiecki | - | - | - | |
2021-02-03 11:00:00 | FK-Isloch-Minsk | 1 - 1 | Slutsksakhar-Slutsk | - | - | - | |
2021-02-03 11:00:00 | Pelister-Bitola | 1 - 1 | Rabotnicki-Skopje | - | - | - | |
2021-02-03 11:00:00 | Concordia-Chiajna | 1 - 1 | FC-Unirea-2004-Slobozia | - | - | - | |
Thai FA Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 11:00:00 | Port-FC | 0 - 0 | Buriram-United | - | - | - | |
2021-02-03 11:00:00 | Trat-FC | 1 - 0 | Chiangmai-FC | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 11:30:00 | SudTirol | 4 - 2 | Societa-Sportiva-Matelica-Calcio | - | - | - | |
2021-02-03 11:30:00 | Pro-Patria | 1 - 0 | Olbia | - | - | - | |
2021-02-03 11:30:00 | US-Casertana-1908 | 1 - 0 | Potenza | - | - | - | |
Italian Youth Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | Inter-Milan-U20 | 3 - 0 | Crotone-U19 | - | - | - | |
Professional Tunisian League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | J-S--Kairouanaise | 0 - 4 | Sifakesi | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | Kolubara | 3 - 0 | Radnicki-1923-Kragujevac | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Bregalnica-Stip | 0 - 1 | FK-Radnicki-Sremska-Mitrovica | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Sportist-Svoge | 3 - 1 | OFC-Botev-1937-Ihtiman | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Litex-Lovech | 0 - 0 | Septemvri-Sofia | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Chernomorets-Burgas | 1 - 1 | FC-Sozopol | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | ACS-Poli-Timisoara | 5 - 0 | Pandurii-Targu-Jiu | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Vardar-Negotino | 3 - 0 | Pobeda-Prilep | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Sandecja-Nowy-Sacz | 1 - 1 | KSZO-Ostrowiec | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Deportivo-Petare--W- | 0 - 0 | Atletico-Venezuela--w- | - | - | - | |
Thai FA Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | Chonburi-Shark-FC | 3 - 0 | Suphanburi-FC | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Muang-Thong-United | 1 - 0 | Samut-Prakan-City | - | - | - | |
Kenya Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | Bidco-United | 1 - 0 | Posta-Rangers | - | - | - | |
Ethiopia Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | Sidama-Bunna | 0 - 5 | Ethiopia-Bunna | - | - | - | |
Syria Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | Musfat-Banyas | 0 - 3 | Afrin-SC | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Al-Nawair | 2 - 0 | Al-Tadamon-Latakia | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Al-Mohafza | 2 - 1 | Al-Dumair-FC | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Al-Arabi | 1 - 0 | Al-Nabek | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | AI-Nairab | 0 - 3 | Ommal-Hama | - | - | - | |
2021-02-03 12:00:00 | Moadameet-Al-Sham | 1 - 1 | Al-Nidal | - | - | - | |
International Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:00:00 | Belarus-U17 | 2 - 4 | Kazakhstan-U17 | - | - | - | |
Saudi Arabia Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:20:00 | Al-Sahel | 0 - 1 | Al-Jabalain | - | - | - | |
2021-02-03 12:25:00 | Al-adalh | 0 - 0 | Al-Bukayriyah | - | - | - | |
2021-02-03 12:25:00 | Hajer | 3 - 0 | Al-Kawkab | - | - | - | |
Italian Youth Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:30:00 | Atalanta-U20 | 1 - 3 | Lazio-U20 | - | - | - | |
Egyptian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:30:00 | Misr-Elmaqasah | 0 - 4 | Al-Ittihad-Alexandria | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:30:00 | STK-Samorin | 10 - 0 | SC-Znojmo | - | - | - | |
Saudi Arabia Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 12:35:00 | Al-Shoalah | 0 - 1 | Al-Nahdha | - | - | - | |
2021-02-03 12:55:00 | Al-Tai | 0 - 0 | Arar-FC | - | - | - | |
Germany Regionalliga | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Bahlinger | 0 - 0 | Vfr-Aalen | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | TSV-Steinbach-Haiger | 2 - 1 | FC-08-Hombrug | - | - | - | |
Romania Liga I | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Hermannstadt | 1 - 1 | Gaz-Metan-Medias | - | - | - | |
Turkey Super Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Karagumruk | 2 - 0 | Gazisehir-Gaziantep | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Kayserispor | 1 - 1 | Alanyaspor | - | - | - | |
Greece National B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Kissamikos | 1 - 0 | Doxa-Dramas | - | - | - | |
UEFA Futsal Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Hungary-Indoor-Soccer | 2 - 1 | Belarus-Indoor-Soccer | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Armenia-Indoor-Soccer | 4 - 4 | France-Indoor-Soc | - | - | - | |
Greece Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Atromitos-Athens | 2 - 3 | Pas-Giannina | - | - | - | |
Italian Youth Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Empoli-U20 | 2 - 1 | Spal-U19 | - | - | - | |
Uruguay Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Liverpool-URU | 2 - 2 | Rentistas | - | - | - | |
Professional Tunisian League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Rejiche | 3 - 1 | AS-Slimane | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | ES-du-Sahel | 2 - 1 | US-Ben-Guerdane | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Stade-tunisien | 2 - 3 | US-Tataouine | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Olympique-de-Beja | 2 - 0 | Club-Africain | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Gazovik-Orenburg | 1 - 0 | Slavia-Sofia | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Kaisar-Kyzylorda | 1 - 1 | FK-Shkendija-79 | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | FK-Kozuv | 3 - 0 | FK-Kadino | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Cherno-More-Varna | 3 - 0 | Lokomotiv-Gorna-Oryahovitsa | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | FC-Mynai | 2 - 1 | FK-Makedonija-Gjorce-Petrov | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | FK-Zvijezda-09 | 0 - 2 | FK-Tuzla-City | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Hammarby | 3 - 3 | Akropolis-IF | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Skive-IK | 1 - 0 | Hobro | - | - | - | |
Palestine Football League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Tubas | 0 - 0 | Al-Birah | - | - | - | |
South Africa League Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Polokwane-City-FC | 2 - 0 | Steenberg-United | - | - | - | |
England Reserves League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Salford-City-R- | 0 - 2 | Huddersfield-Town--R- | - | - | - | |
Zambia Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:00:00 | Nkwazi | 0 - 2 | Nkana-FC | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Kitwe-United | 0 - 0 | NAPSA-Stars | - | - | - | |
2021-02-03 13:00:00 | Lusaka-Dynamos | 2 - 1 | Green-Eagles | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:05:00 | FK-Sutjeska-Niksic | 0 - 0 | OFK-Titograd | - | - | - | |
2021-02-03 13:10:00 | FK-Sloga-1934-Vinica | 1 - 1 | Belasica-Strumica | - | - | - | |
Mauritania Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:15:00 | FC-Sahel | 0 - 2 | AS-Police--BEN- | - | - | - | |
Algerian Ligue Professionnelle 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:30:00 | JS-Saoura | 1 - 0 | MC-Alger | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | OM-Medea | 0 - 0 | CR-Belouizdad | - | - | - | |
Italian Youth Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:30:00 | Juventus-U20 | 2 - 1 | Sampdoria-Youth | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Genoa-U20 | 3 - 1 | Parma-U20 | - | - | - | |
Professional Tunisian League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:30:00 | U-S-Monastir | 1 - 0 | Etoile-Metlaoui | - | - | - | |
India League Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:30:00 | Churchill-Brothers | 0 - 0 | Aizawl-FC | - | - | - | |
Italy Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 13:30:00 | Nardo | 2 - 0 | USD-Lavello | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | AS-Ostia-Mare | 1 - 2 | Trastevere-Calcio | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | ASD-Brusaporto | 0 - 1 | Seregno | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | ASD-Cannara | 2 - 1 | ASD-Lornano-Badese | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Castrovillari | 1 - 1 | Messina | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | ASD-Manzanese | 4 - 2 | Azy-based-nano-Bo | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | ASD-Seravezza-Calcio | 0 - 2 | ASD-Pro-Livorno | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | FB-Brindisi-1912 | 1 - 1 | Puteolana | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | ACD-Campodarsego | 1 - 1 | Clodiense | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Carbonia | 0 - 1 | Latina | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Cjarlins-Muzane | 0 - 0 | Trento | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | FC-Vado | 4 - 2 | Lavagnese | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | GSD-Ambrosiana | 1 - 1 | AC-Este | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Insieme-Formia | 2 - 1 | ASD-Muravera | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | SSD-Marignanese | 1 - 2 | Bagnolese | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Montespaccato | 2 - 4 | Scandicci | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Ponte-San-Pietro | 1 - 0 | Nibionnoggiono | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Rende | 0 - 0 | Citta-Di-S--Agata | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | San-Nicolo-Notaresco | 2 - 1 | Recanatese | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | SS-Nola-1925 | 1 - 1 | Cassino | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | US-Adriese | 0 - 1 | Montebelluna | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | US-Corticella | 1 - 1 | ASD-Sasso-Marconi | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | US-Folgore-Caratese | 3 - 3 | USD-Castellanzese | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | USD-Casatese | 2 - 1 | US-Breno | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | A-S--Varese | 1 - 1 | Chieri | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Vastese | 3 - 1 | Tolentino | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | ASD-Flaminia-Civita-Castellana | 0 - 0 | L-Aquila | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Aprilia | 4 - 0 | Olympia-Agnonese | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Nuovo-Campobasso | 4 - 1 | Rieti | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Citta-di-Fasano | 1 - 0 | Audace-Cerignola | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | FBC-Gravina | 0 - 2 | USD-Bitonto | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Forli | 1 - 1 | Prato | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Gladiator | 0 - 0 | Giugliano | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | SC-Caronnese | 3 - 1 | Borgosesia | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | SCD-Progresso-Calcio | 2 - 1 | Ghivizzano | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Sestri-Levante | 0 - 1 | A-S-D--Bra | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Sona | 2 - 3 | Vis-Nova-Giussano | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | UC-Sinalunghese | 0 - 0 | US-Pianese | - | - | - | |
2021-02-03 13:30:00 | Virtus-Bolzano | 1 - 2 | AC-Mestre | - | - | - | |
2021-02-03 13:45:00 | Sangiovannese | 2 - 1 | San-Donato-Tavarnelle | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | NK-Varteks-Varazdin | 2 - 1 | HNK-Gorica | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | Fermana | 1 - 0 | Sambenedettese | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Imolese | 3 - 0 | Feralpisalo | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Legnago-Salus | 0 - 1 | USD-Virtus-Verona | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Alessandria | 0 - 0 | Lecco | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Giana | 2 - 2 | Novara | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Grosseto | 2 - 1 | Lucchese | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Us-Pergolettese | 2 - 0 | Pistoiese | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Pro-Sesto | 2 - 2 | Albinoleffe | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Paganese | 1 - 0 | Catanzaro | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Palermo | 1 - 1 | Ternana | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Vibonese | 1 - 2 | Francavilla | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Viterbese | 2 - 0 | Turris-Neapolis | - | - | - | |
Italian Youth Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | Fiorentina-U20 | 2 - 1 | AC-Milan-U20 | - | - | - | |
Professional Tunisian League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | Esperance-Sportive-de-Tunis | 1 - 0 | C-A-Bizertin | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | Terek-Grozny | 1 - 0 | FK-Liepaja | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Orebro | 1 - 1 | IK-Brage | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Arsenal-Tula | 4 - 0 | PFK-Montana | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Domzale | 4 - 1 | ND-Gorica | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | FC-Shakhtar-Donetsk | 0 - 1 | Slovan-Bratislava | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | FC-Ufa | 0 - 0 | FK-Shkupi | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | NK-Orijent-Rijeka | 2 - 0 | NK-Lucko | - | - | - | |
Indian Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | Kerala-Blasters-FC | 1 - 2 | Mumbai-City | - | - | - | |
Angola Girabola League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | Recreativo-Caala | 1 - 0 | Academica-Do-Lobito | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | CRD-Libolo | 1 - 4 | Sagrada-Esperanca | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Santa-Rita-FC | 2 - 2 | Cuando-Cubango | - | - | - | |
Italy Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:00:00 | As-Casale-Calcio | 1 - 1 | Arconatese | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | Team-Altamura | 4 - 1 | Portici-1906 | - | - | - | |
2021-02-03 14:00:00 | ASD-Imperia | 3 - 2 | ACSD-Saluzzo | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:30:00 | LKS-Lodz | 0 - 0 | PFC-Oleksandria | - | - | - | |
2021-02-03 14:30:00 | Irtysh-1946-Omsk | 2 - 1 | Metaloglobus | - | - | - | |
2021-02-03 14:30:00 | FC-Lviv | 3 - 1 | Veres | - | - | - | |
2021-02-03 14:30:00 | Fakel | 5 - 0 | Chertanovo-Moscow | - | - | - | |
2021-02-03 14:30:00 | FK-Buducnost-Podgorica | 2 - 2 | Dnipro-1 | - | - | - | |
2021-02-03 14:30:00 | UCV--W- | 2 - 6 | Caracas--w- | - | - | - | |
Angola Girabola League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:30:00 | Wiliete | 2 - 0 | Sporting-Cabinda | - | - | - | |
2021-02-03 14:30:00 | Interclube-Luanda | 5 - 0 | Ferroviario-Do-Huambo | - | - | - | |
2021-02-03 14:30:00 | Baixa-de-Cassanje | 0 - 0 | Desportivo-Huila | - | - | - | |
Qatar B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 14:45:00 | Al-Bidda-SC | 0 - 0 | Muaidar-SC | - | - | - | |
2021-02-03 14:45:00 | Al-Markhiya | 0 - 1 | Russell-City | - | - | - | |
Cyprus 1 Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | AEL-Limassol | 2 - 0 | APOEL-Nicosia | - | - | - | |
Hungary Borsodi Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Videoton-Puskas-Akademia | 2 - 0 | Diosgyor-VTK | - | - | - | |
UEFA Futsal Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Poland-Indoor-Soccer | 0 - 3 | Portugal-Indoor-Soccer | - | - | - | |
Belgian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Mechelen | 2 - 0 | Jeunesse-Molenbeek | - | - | - | |
Egyptian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Talaea-EI-Gaish | 1 - 1 | El-Mokawloon-El-Arab | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Enppi | 3 - 2 | Pyramids-FC | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | GKS-Jastrzebie | 1 - 1 | KS-Legionovia-Legionowo | - | - | - | |
South Africa League Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Mamelodi-Sundowns | 2 - 2 | Stellenbosch-FC | - | - | - | |
Bahrain Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Al-Ittihad-BHR- | 5 - 3 | Al-Tadhmon | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Al-Ittifaq | 1 - 0 | Sitra | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Al-Khaldiya | 1 - 0 | Al-Hala | - | - | - | |
Nigerian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Abia-Warriors | 4 - 1 | Sunshine-Stars-FC | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Adamawa-United | 0 - 1 | Akwa-United | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Enugu-Rangers-International | 3 - 0 | Akwa-Starlets | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Kano-Pillars | 2 - 0 | Jigawa-Golden-Stars | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Kwara-United | 2 - 1 | Lobi-Stars | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Nasarawa-United | 1 - 2 | Enyimba | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Warri-Wolves-FC | 1 - 0 | Plateau-United | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Wikki-Tourist | 2 - 0 | MFM-FC | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | UB-Conquense | 2 - 1 | Toledo | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | UCAM-Murcia-CF-B | 1 - 1 | CD-Bullense | - | - | - | |
African Nations Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Mali | 0 - 0 | Guinea | - | - | - | |
Sudanese Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Alpha-Hill | 0 - 1 | Hilal-O-Baye | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | CD-Cerveira | 0 - 0 | Mirandela | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Salgueiros | 1 - 1 | Leca | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Maritimo-Funchal-II | 0 - 1 | Amarante | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Fabril-Barreiro | 1 - 0 | Ideal | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Aravaca-CF-U19 | 3 - 1 | UD-La-Cruz-Villanovense-U19 | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Getafe-U19 | 1 - 0 | Alcorcon-U19 | - | - | - | |
Nicaragua Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Walter-Ferretti-U20 | 0 - 1 | CD-Junior-de-Managua-U20 | - | - | - | |
Spanish Ladies Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Levante-UD--w- | 0 - 3 | Barcelona--w- | - | - | - | |
Ghana Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:00:00 | Berekum-Chelsea | 2 - 0 | Bechem-United | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Techiman-Eleven-Wonders | 0 - 0 | Elmina-Sharks | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Ebusua-Dwarfs | 2 - 1 | Ashanti-Gold | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Liberty-Professionals | 0 - 0 | Aduana-Stars | - | - | - | |
2021-02-03 15:00:00 | Ghana-Dream-FC | 3 - 0 | WAFA | - | - | - | |
Greece Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:15:00 | Olympiakos-Piraeus | 3 - 0 | Panaitolikos-Agrinio | - | - | - | |
Romania Liga I | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:30:00 | FC-Voluntari | 1 - 3 | Astra-Giurgiu | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:30:00 | SD-Ejea | 1 - 0 | Osasuna-B | - | - | - | |
Belgian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:30:00 | Charleroi | 1 - 0 | Westerlo | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:30:00 | Pogon-Siedlce | 1 - 0 | Chelmianka-Chelm | - | - | - | |
Liberia First Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:30:00 | LPRC-Oilers | 2 - 0 | Freeport | - | - | - | |
2021-02-03 15:30:00 | Mighty-Barrolle | 2 - 0 | Small-Town-FC | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:30:00 | Numancia-B | 5 - 0 | Real-Burgos | - | - | - | |
Angola Girabola League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:30:00 | Progresso | 2 - 3 | Petro-Atletico-de-Luanda | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:45:00 | Huesca-U19 | 1 - 2 | Lleida-Esportiu-U19 | - | - | - | |
Turkey Super Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | Antalyaspor | 1 - 1 | Besiktas-JK | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Konyaspor | 0 - 0 | Genclerbirligi | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | CD-Covadonga | 0 - 3 | Numancia | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Real-Valladol-B | 0 - 2 | Sporting-de-Gijon-B | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Orihuela-CF | 1 - 2 | UD-Levante-B | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Real-Madrid-Castilla | 3 - 1 | UD-San-Sebastian-Reyes | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | CP-Villarrobledo | 1 - 2 | Merida-AD | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | RCD-Espanyol-B | 0 - 2 | Andorra-CF | - | - | - | |
Malta Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | Gudja-United | 1 - 1 | Gzira-United | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | Stargard-Szczecinski | 1 - 4 | KS-Polonia-Sroda-Wlkp | - | - | - | |
Palestine Football League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | Markz-Balata | 1 - 2 | Shbab-Alkhaleel | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | SFC-Minerva | 2 - 1 | Olimpico-de-Totana | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Real-Avila-CF | 0 - 0 | CD-Mirandes-B | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Quintanar-Del-Rey | 3 - 0 | Almagro-CF | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Jove-Espanol | 0 - 1 | CD-Olimpic-Xativa | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Elche-CF-Ilicitano | 1 - 3 | Eldense | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | GD-Fontinhas | 4 - 0 | Rabo-Peixe | - | - | - | |
Mauritania Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | AS-Armee | 0 - 1 | Kaedi-FC | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | ACS-Ksar | 0 - 2 | ASC-Snim | - | - | - | |
Gambia Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | Samger-FC | 1 - 1 | Steve-Biko | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | PSV-Wellingara | 2 - 1 | Kiang-West-FC | - | - | - | |
2021-02-03 15:59:00 | Falcons-FC | 1 - 0 | Young-Africans-Banjul | - | - | - | |
International Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 15:59:00 | Tanzania-U20 | 0 - 1 | Uganda-U20 | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 16:05:00 | Rijeka | 2 - 2 | HNK-Sibenik | - | - | - | |
Hungary Borsodi Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 16:30:00 | Budapest-Honved | 1 - 1 | Paksi-SE-Honlapja | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 16:30:00 | Arezzo | 0 - 1 | Gubbio | - | - | - | |
2021-02-03 16:30:00 | Livorno | 0 - 1 | Piacenza | - | - | - | |
2021-02-03 16:30:00 | Pro-Vercelli | 3 - 0 | Renate-AC | - | - | - | |
2021-02-03 16:30:00 | Bari | 1 - 1 | Cavese | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 16:30:00 | SD-Borja | 1 - 3 | CD-Cuarte-Industrial | - | - | - | |
2021-02-03 16:45:00 | CD-Cristo-Atletico | 1 - 0 | Atletico-Astorga | - | - | - | |
UEFA Futsal Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | Serbia-Indoor-Soccer | 2 - 4 | Bosnia-and-Herzegovina-Indoor | - | - | - | |
Belgian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | KAA-Gent | 5 - 0 | Tongeren | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Oud-Heverlee | 2 - 3 | Cercle-Brugge | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | CSKA-Moscow | 6 - 2 | La-Union-CF | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Viborg | 5 - 1 | Holstebro-BK | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Varbergs-BoIS-FC | 0 - 1 | Tvaakers-IF | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Skra-Czestochowa | 2 - 0 | LKS-Lagow | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | KP-Calisia-Kalisz | 3 - 1 | MKS-Kluczbork | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Olimpia-Elblag | 0 - 1 | Baltyk-Gdynia | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | G--Segoviana | 2 - 1 | CD-Cebrerena | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Acero | 1 - 2 | Villarreal-C | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | CF-Intercity | 4 - 1 | UF-Beniganim | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Arandina | 6 - 0 | Colegios-Diocesanos | - | - | - | |
England Continental Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | Chelsea-FC--w- | 6 - 0 | West-Ham-United--w- | - | - | - | |
Italy Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | Robur-Siena-S-S-D- | 0 - 0 | Foligno-Calcio | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | Beira-Mar | 0 - 1 | Anadia | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:00:00 | Extremadura-U19 | 0 - 1 | Real-Madrid-U19 | - | - | - | |
2021-02-03 17:00:00 | Tiro-Pichon-U19 | 1 - 0 | Almeria-U19 | - | - | - | |
Denmark Superligaen | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:10:00 | Odense-BK | 0 - 1 | Lyngby | - | - | - | |
Swiss Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:15:00 | FC-Zurich | 1 - 4 | Young-Boys | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:15:00 | CA-Bembibre | 2 - 1 | La-Baneza | - | - | - | |
Germany Regionalliga | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:30:00 | SG-Sonnenhof-Grossaspach | 2 - 1 | Astoria-Walldorf | - | - | - | |
Greece Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:30:00 | AEL-Larisa | 1 - 2 | PAOK-Saloniki | - | - | - | |
Germany Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:30:00 | RB-Leipzig | 4 - 0 | VfL-Bochum | - | - | - | |
2021-02-03 17:30:00 | VfL-Wolfsburg | 1 - 0 | Schalke-04 | - | - | - | |
Egyptian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:30:00 | Ismaily | 0 - 2 | Smouha-SC | - | - | - | |
Malta Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:30:00 | Valletta-FC | 0 - 0 | Sliema-Wanderers-FC | - | - | - | |
Sudanese Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:30:00 | Al-Merreikh | 1 - 0 | Al-Ahly-Shendi | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 17:40:00 | Rekord-Bielsko-Biala--w- | 5 - 1 | Skra-Czestochowa--w- | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Burnley | 0 - 2 | Manchester-City | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Fulham | 0 - 2 | Leicester-City | - | - | - | |
France Ligue 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Bordeaux | 0 - 3 | Lille | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Metz | 1 - 1 | Montpellier | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Reims | 0 - 0 | Angers | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Rennes | 1 - 1 | Lorient | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Strasbourg | 2 - 2 | Stade-Brestois | - | - | - | |
Scottish Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Motherwell | 2 - 1 | Dundee-United | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Hamilton-Academical | 1 - 2 | Ross-County | - | - | - | |
UEFA Futsal Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | North-Macedonia-Indoor-Soccer | 2 - 2 | Romania-Indoor-Soccer | - | - | - | |
Spanish Copa Del Rey | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Levante | 0 - 0 | Villarreal | - | - | - | |
Belgian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Seraing-United | 1 - 4 | Standard-Liege | - | - | - | |
Malta Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Nadur-Youngster | 2 - 3 | Senglea-Athletic | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | CD-Carinena | 0 - 0 | Bell-Bridget | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Tamar-Ritter | 2 - 1 | CD-Valdefierro | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | CD-Ariznabarra | 2 - 0 | SD-San-Ignacio | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | AD-Almudevar | 2 - 0 | CD-Villanueva | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | CD-Utrera | 0 - 1 | Coria-CF | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Santfeliuenc-FC | 1 - 2 | FC-Vilafranca | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Atletico-Pinto | 1 - 1 | Parla-Escuela | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Villaverde-Boetticher-CF | 0 - 2 | Mostoles | - | - | - | |
2021-02-03 18:00:00 | Club-Deportivo-Sarinena | 2 - 4 | Barbastro | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Archena-FC-U19 | 2 - 0 | UCAM-Murcia-U19 | - | - | - | |
Ghana Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:00:00 | Asante-Kotoko-FC | 1 - 0 | Inter-Allies | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:10:00 | Hajduk-Split | 1 - 0 | Istra-1961-Pula | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:15:00 | SD-Huesca-II | 0 - 0 | UD-Fraga | - | - | - | |
Brazil Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:15:00 | Desportivo-Alianca-AL | 1 - 0 | Murici | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:15:00 | Arenas-Club-de-Getxo-U19 | 1 - 1 | Santutxu-U19 | - | - | - | |
Belgian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:30:00 | Club-Brugge | 6 - 1 | Olsa-Brakel | - | - | - | |
Brazil Campeonato Carioca | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:30:00 | Cabofriense-RJ- | 2 - 1 | Americano-RJ | - | - | - | |
2021-02-03 18:30:00 | Friburguense-RJ | 0 - 1 | Nova-Iguacu | - | - | - | |
2021-02-03 18:30:00 | Sampaio-Correa--RJ- | 0 - 0 | America-RJ | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:30:00 | CD-Berceo | 1 - 3 | Tudelano | - | - | - | |
2021-02-03 18:30:00 | Brea | 6 - 2 | CD-Robres | - | - | - | |
2021-02-03 18:30:00 | Real-Jaen-CF | 2 - 4 | Huetor-Tajar | - | - | - | |
2021-02-03 18:30:00 | CF-Trujillo | 1 - 2 | Arroyo-Club-Polideportivo | - | - | - | |
Brazil L | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:30:00 | CGI-April-7 | 2 - 0 | Perolas-Negras | - | - | - | |
Romania Liga I | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:45:00 | Dinamo-Bucuresti | 0 - 1 | FC-Steaua-Bucuresti | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:45:00 | SD-Logrones | 1 - 1 | Haro-Deportivo | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 18:45:00 | CD-Agoncillo | 2 - 0 | CDFC-La-Calzada | - | - | - | |
2021-02-03 18:45:00 | CF-Pozuelo-Alarcon | 2 - 0 | CD-San-Fernando-de-Henares | - | - | - | |
2021-02-03 18:45:00 | Vianes | 1 - 3 | Alfaro | - | - | - | |
Brazil Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Gremio--RS- | 3 - 3 | Santos | 1.75 | 3.60 | 4.50 | |
England Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Rotherham-United | 3 - 0 | Derby-County | - | - | - | |
Hungary Borsodi Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Dafuji-cloth-MTE | 3 - 1 | ZalaegerzsegTE | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | Ujpesti | 0 - 4 | Ferencvarosi-TC | - | - | - | |
Denmark Superligaen | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Aalborg | 2 - 3 | FC-Copenhagen | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | La-Equidad | 1 - 0 | Atletico-Junior-Barranquilla | - | - | - | |
Belgian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Olympic-Charleroi | 1 - 0 | Zulte-Waregem | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | Rockluntmsey | 0 - 2 | Sint-Truidense | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | Red-Star-Waasland | 2 - 3 | Oostende | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Villanueva-del-Pardillo | 0 - 1 | RSD-Alcala-Henares | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | CD-Anguiano | 2 - 0 | CD-Villegas | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | CD-Paracuellos-Antamira | 0 - 2 | Flat-Earth-FC | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | Mostoles-CF | 0 - 1 | RCD-Carabanchel | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | Torrejon-CF | 7 - 0 | DAV-Santa-Ana | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | Muleno-CF | 0 - 3 | FC-Cartagena-B | - | - | - | |
African Nations Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Cameroon | 0 - 4 | Morocco | - | - | - | |
Brazil Copa Verde | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Remo-Belem--PA- | 2 - 0 | Independente-PA | - | - | - | |
2021-02-03 19:00:00 | Manaus--AM- | 1 - 1 | SC-Paysandu-Para | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:00:00 | Uniao-Leiria | 1 - 0 | Sertanense-FC | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:15:00 | Real-Aranjuez-CF | 0 - 1 | CF-Trival-Valderas | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:30:00 | Leeds-United | 1 - 2 | Everton | - | - | - | |
Swiss Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:30:00 | Lugano | 1 - 1 | Vaduz | - | - | - | |
2021-02-03 19:30:00 | FC-Sion | 3 - 2 | St--Gallen | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:30:00 | Vis-Pesaro | 0 - 0 | Ravenna | - | - | - | |
2021-02-03 19:30:00 | Como | 3 - 0 | JuventusU23 | - | - | - | |
2021-02-03 19:30:00 | Juve-Stabia | 1 - 1 | Catania | - | - | - | |
2021-02-03 19:30:00 | Bisceglie-1913 | 1 - 1 | Avellino | - | - | - | |
Malta Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:30:00 | Pembroke-Athleta | 4 - 2 | Marsaxlokk-FC | - | - | - | |
England Continental Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:30:00 | Bristol-Academy--w- | 1 - 0 | Leicester-City--w- | - | - | - | |
England Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:45:00 | Brentford | 3 - 2 | Bristol-City | - | - | - | |
Scottish Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:45:00 | Arbroath | 1 - 1 | Inverness | - | - | - | |
2021-02-03 19:45:00 | Dunfermline-Athletic | 4 - 1 | Raith-Rovers | - | - | - | |
Scottish Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:45:00 | Glasgow-Rangers | 1 - 0 | Saint-Johnstone | - | - | - | |
Coppa Italia | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:45:00 | Napoli | 0 - 0 | Atalanta | - | - | - | |
Germany Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:45:00 | Jahn-Regensburg | 2 - 2 | FC-Koln | - | - | - | |
2021-02-03 19:45:00 | VfB-Stuttgart | 1 - 2 | Borussia-Monchengladbach | - | - | - | |
Malta Women Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 19:45:00 | Sliema-Raiders--w- | 1 - 3 | Swieqi-United--w- | - | - | - | |
France Ligue 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:00:00 | Dijon | 0 - 1 | Lyon | - | - | - | |
2021-02-03 20:00:00 | Lens | 2 - 2 | Marseille | - | - | - | |
2021-02-03 20:00:00 | Monaco | 2 - 1 | Nice | - | - | - | |
2021-02-03 20:00:00 | Paris-Saint-Germain--PSG- | 3 - 0 | Nimes | - | - | - | |
2021-02-03 20:00:00 | Saint-Etienne | 1 - 1 | Nantes | - | - | - | |
Spanish Copa Del Rey | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:00:00 | Granada-CF | 2 - 2 | FC-Barcelona | - | - | - | |
Malta Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:00:00 | Lija-Athletic | 2 - 0 | Tarxien-Rainbows-F-C | - | - | - | |
Colombia Copa Premier | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:00:00 | Fortaleza-F-C | 2 - 0 | Tigres-Zipaquira | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:00:00 | Marinhense | 2 - 1 | Carapinheirense | - | - | - | |
Nicaragua Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:00:00 | Managua-U20 | 5 - 0 | Real-Madriz-FC-U20 | - | - | - | |
Brazil Santa Catarina Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:00:00 | Concordia-AC | 1 - 0 | Joinville-SC | - | - | - | |
Argentina Torneo B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:10:00 | CSD-Fontana | 3 - 2 | CA-Falucho | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:15:00 | Aston-Villa | 1 - 3 | West-Ham-United | - | - | - | |
2021-02-03 20:15:00 | Liverpool | 0 - 1 | Brighton-Hove-Albion | - | - | - | |
Belgian Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:15:00 | RFC-de-Liege | 0 - 2 | Anderlecht | - | - | - | |
Iceland Pre-Season Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 20:30:00 | KA-Akureyri-2 | 3 - 1 | Volsungur-husavik | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 21:00:00 | Deportivo-Pereira | 0 - 0 | Deportes-Tolima | - | - | - | |
Costa Rica Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 21:00:00 | Jicaral | 0 - 1 | Santos-De-Guapiles | - | - | - | |
Uruguay Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 21:30:00 | CA-Penarol | 0 - 0 | Nacional-Montevideo | - | - | - | |
Mexico Liga MX Femenil | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 21:45:00 | Unam-Pumas--w- | 1 - 0 | Juarez-FC--w- | - | - | - | |
Nicaragua Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 22:00:00 | Diriangen-U20 | 4 - 0 | Jalapa-U20 | - | - | - | |
2021-02-03 22:00:00 | Deportivo-Ocotal-U20 | 7 - 0 | Chinandega-U20 | - | - | - | |
Brazil Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 22:15:00 | Bragantino | 2 - 0 | Atletico-Clube-Goianiense | 1.70 | 3.80 | 4.50 | |
Chile Primera B | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 23:00:00 | Melipilla | 0 - 1 | Union-San-Felipe | - | - | - | |
Nicaragua Apertura league | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 23:00:00 | Managua-FC | 4 - 1 | Real-Madriz-FC | - | - | - | |
Brazil Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 23:00:00 | CS-Esportivo-AL | 3 - 3 | ASA-AL | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-02-03 23:05:00 | Alianza-Petrolera | 1 - 2 | Aguilas-Doradas | - | - | - |
100% Initial Deposit Bonus offer at Bet365
Open an account today at Bet365 and claim your 100% Deposit Bonus - Join Now!
In order to qualify for your bonus, please follow these simple instructions:
Open an account, make a deposit of €10 or more and you will be entitled to a 100% bonus on your qualifying deposit up to a maximum of €100.
To claim your bonus, simply make a qualifying deposit and the enter the Offer Code: NCDBS
UK and Ireland residents are eligible for 100% up to £200! Offer code: NCDB2
Customers from Bulgaria, Romania, Poland, Czech Republic, Hungary, Portugal or Slovakia, get 100% up to €50! Offer code: NSCBP
Customers from China and Taiwan are eligible for 15% up to 500 RMB! Offer code: NCDBC
To bet with your bonus, simply play through the amount of your deposit once on the sports and markets of your choice. You will need to play through your deposit and bonus three times prior to making a withdrawal.