Soccer Matches - 2021-01-30
2021-01-30 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brazil Serie B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 00:30:00 | Parana-PR | 0 - 0 | Cruzeiro--MG- | - | - | - | |
2021-01-30 00:30:00 | Brasil-de-Pelotas | 0 - 1 | Vitoria-BA | - | - | - | |
2021-01-30 00:30:00 | Guarani-SP | 0 - 1 | Juventude | - | - | - | |
2021-01-30 00:30:00 | Chapecoense-SC | 3 - 1 | Confianca-SE | - | - | - | |
2021-01-30 00:30:00 | Nautico--PE- | 1 - 1 | Centro-Sportivo-Alagoano | - | - | - | |
2021-01-30 00:30:00 | America-MG | 2 - 1 | Avai-FC-SC | - | - | - | |
Uruguay Segunda | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 00:30:00 | Rampla-Juniors-FC | 1 - 2 | IA-Sud-America | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 01:00:00 | Deportivo-Cali | 1 - 1 | Envigado-FC | - | - | - | |
Costa Rica 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 01:00:00 | AD-Escazucena | 4 - 1 | AD-Cariari-Pococi | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 02:30:00 | Adelaide-Victory | 2 - 2 | Adelaide-Blue-Eagles | - | - | - | |
2021-01-30 03:00:00 | West-Torrens-Birkalla-B | 1 - 0 | Cove-Reserves | - | - | - | |
Japan Futsal League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 03:00:00 | Bardral-Urayasu-Futsal | 2 - 4 | fugador-sumida-Futsal | - | - | - | |
Primera Division de Mexico | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 03:30:00 | Mazatlan-FC | 1 - 0 | Pachuca | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 03:30:00 | Adelaide-University-SC | 1 - 1 | Eastern-United | - | - | - | |
Japan Futsal League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 04:00:00 | Yokohama-S-CC-Futsal | 2 - 4 | Vasagey-oita-Futsal | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 04:10:00 | West-Torrens-Birkalla | 2 - 0 | The-Cove-FC | - | - | - | |
2021-01-30 04:30:00 | Seaford-Rangers | 1 - 1 | Adelaide-Hills | - | - | - | |
Nepal National League Women | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 05:45:00 | Biratnagar-Metropolitan-City--W- | 6 - 0 | Chaudandigadhi--W- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 06:00:00 | Rockdale-City-Suns-U20 | 2 - 1 | Wollongong-Wolves-U20 | - | - | - | |
Australia A-League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 06:05:00 | Western-United-FC | 0 - 0 | Melbourne-Victory | - | - | - | |
Australia W-League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 06:05:00 | Canberra-United--w- | 3 - 0 | WS-Wanderers--w- | - | - | - | |
Japan Futsal League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 06:30:00 | Peace-Does-Machida-Futsal | 1 - 3 | Nagoya-oceans-Futsal | - | - | - | |
India Punjab Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 06:30:00 | Dalbir-Football-Academy | 5 - 0 | Khalsa-FC-Chandigarh | - | - | - | |
2021-01-30 06:30:00 | Kehar-SC | 2 - 3 | Punjab-Police-Jalandhar | - | - | - | |
2021-01-30 06:30:00 | SGHS-FA | 1 - 0 | Guru-FC | - | - | - | |
Vietnam Championship U19 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 06:30:00 | Nam-Dinh-U19 | 3 - 2 | PVF-Vietnam-U19 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 07:00:00 | Port-Melbourne | 2 - 2 | Avondale-FC | - | - | - | |
Ethiopia Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 07:00:00 | Kedus-Giorgis | 0 - 0 | Sidama-Bunna | - | - | - | |
Vietnam Championship U19 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 07:00:00 | Ben-Tre-U19 | 0 - 8 | Becamex-Binh-Duong-U19 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 07:05:00 | Navbahor-Namangan | 4 - 1 | Metallurg-Bekobod | - | - | - | |
2021-01-30 07:15:00 | Bonnyrigg-White-Eagles | 3 - 3 | Sydney-University | - | - | - | |
2021-01-30 07:30:00 | Sutherland-Sharks | 4 - 0 | Blacktown-Spartans | - | - | - | |
Vietnam Championship U19 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 07:55:00 | Song-Lam-Nghe-An-U19 | 4 - 4 | Huda-Hue-U19 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:00:00 | Ted-Reiter-Mountain-City-Rovers | 1 - 1 | St-George-Saints | - | - | - | |
2021-01-30 08:00:00 | Rockdale-City-Suns | 1 - 0 | Wollongong-Wolves | - | - | - | |
2021-01-30 08:00:00 | Rydalmere-Lions-FC | 0 - 2 | Marconi-Stallions | - | - | - | |
2021-01-30 08:00:00 | Rapid-Bucuresti | 4 - 1 | Mostistea-Ulmu | - | - | - | |
Vietnam Championship U19 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:00:00 | Cong-An-Nhan-Dan-U19 | 1 - 6 | The-Cong-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 08:00:00 | Dong-Tam-Long-An-U19 | 3 - 1 | Tien-Giang-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 08:00:00 | Can-Tho-U19 | 1 - 1 | Dong-Thap-U19 | - | - | - | |
Australia A-League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:10:00 | FC-Macarthur | 0 - 3 | Sydney-FC | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:15:00 | Spirit-FC | 0 - 4 | Northern-Tigers | - | - | - | |
2021-01-30 08:30:00 | Dinamo-Minsk | 2 - 0 | FK-Isloch-Minsk | - | - | - | |
2021-01-30 08:30:00 | FK-Chayka-Pesch | 0 - 1 | Lokomotiv-Moscow-Youth | - | - | - | |
2021-01-30 08:30:00 | FK-Nizhny-Novgorod | 5 - 1 | Sileks | - | - | - | |
India League Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:30:00 | Neroca-FC | 1 - 2 | Aizawl-FC | - | - | - | |
Vietnam Championship U19 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:30:00 | T-T-Hanoi-U19 | 2 - 0 | Thanh-Hoa-U19 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:45:00 | Gawler-Eagles | 0 - 1 | Salisbury-United | - | - | - | |
2021-01-30 08:55:00 | FK-Teteks-Tetovo | 1 - 3 | Jagodina | - | - | - | |
Algeria U20 Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 08:55:00 | MC-Alger-U21 | 1 - 0 | US-Biskra-U21 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 09:00:00 | TPV-Tampere | 2 - 2 | FC-Ilves-Kissat | - | - | - | |
2021-01-30 09:00:00 | Ripensia-Timisoara | 4 - 0 | Pandurii-Targu-Jiu | - | - | - | |
2021-01-30 09:00:00 | Port-Melbourne-Sharks-SC-U21 | 0 - 3 | Avondale-FC-U21 | - | - | - | |
2021-01-30 09:00:00 | Casey-Comets | 0 - 2 | South-Melbourne | - | - | - | |
2021-01-30 09:00:00 | Slavia-Mozyr | 1 - 1 | Lokomotiv-Gomel | - | - | - | |
Australia West Premier Bam Creative Night Series | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 09:00:00 | Perth-Glory--Youth- | 1 - 2 | Rocking-ham-City | - | - | - | |
Algeria U20 Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 09:00:00 | Paradou-AC-U21 | 6 - 1 | AS-Ain-Mlila-U21 | - | - | - | |
2021-01-30 09:00:00 | MC-Oran-U21 | 1 - 0 | JS-Saoura-U21 | - | - | - | |
2021-01-30 09:05:00 | CR-Belouizdad-U21 | 1 - 2 | ES-Setif-U21 | - | - | - | |
Vietnam Championship U19 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 09:05:00 | Khatoco-Khanh-Hoa-U19 | 0 - 0 | Sai-Gon-FC-U19 | - | - | - | |
Algeria U20 Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 09:10:00 | CA-Bordj-Bou-Arreridj-U21 | 0 - 1 | NA-Hussein-Dey-U21 | - | - | - | |
2021-01-30 09:10:00 | JS-Kabylie-U21 | 4 - 1 | JSM-Skikda-U21 | - | - | - | |
2021-01-30 09:15:00 | CS-Constantine-U21 | 2 - 0 | NC-Magra-U21 | - | - | - | |
2021-01-30 09:15:00 | Olympique-Medea-U21 | 1 - 0 | ASO-Chlef-U21 | - | - | - | |
2021-01-30 09:20:00 | USM-Bel-Abbes-U21 | 1 - 1 | USM-Alger-U21 | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 09:25:00 | Naesby | 3 - 0 | Holstebro-BK | - | - | - | |
2021-01-30 09:30:00 | F91-Dudelange | 1 - 2 | Racing-Union-Luxemburg | - | - | - | |
2021-01-30 09:30:00 | Pogon-Siedlce | 1 - 3 | Polonia-Warszawa | - | - | - | |
2021-01-30 09:30:00 | Energetik-BGU-Minsk | 2 - 2 | Dnepr-Mogilev | - | - | - | |
Italian Campionato Nazionale Primavera | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:00:00 | AC-Milan-U20 | 2 - 0 | Spal-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Cagliari-U19 | 5 - 0 | Ascoli-U20 | - | - | - | |
Vietnamese professional league | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:00:00 | Thanh-Hoa | 3 - 0 | Nam-Dinh-FC | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:00:00 | Arka-Gdynia | 4 - 0 | Olimpia-Elblag | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | GKS-Tychy | 2 - 1 | Ruch-Chorzow | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Hvidovre-IF | 3 - 1 | Holbaek | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Bijelo-Brdo | 3 - 0 | NK-Osijek-II | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Polonia-Bytom | 1 - 3 | GKS-Katowice | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | GKS-Belchatow | 4 - 0 | Sieradz | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Radunia-Stezyca | 2 - 4 | Bytovia-Bytow | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Slavia-Prague-B | 2 - 0 | FK-MAS-Taborsko | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Nitra | 0 - 1 | FC-Artmedia-Petrzalka | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | Sportist-Svoge | 1 - 1 | Ludogorets-Razgrad-II | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | MKS-Kluczbork | 4 - 2 | Agroplon-Gluszyna | - | - | - | |
Algeria U20 Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:00:00 | RC-Relizane-U21 | 1 - 1 | WA-Tlemcen-U21 | - | - | - | |
Iraqi Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:00:00 | Al-Semawah | 0 - 0 | Baghdad | - | - | - | |
Vietnam Championship U19 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:00:00 | Kon-Tum-U19 | 1 - 2 | college-JMG-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 10:00:00 | An-Giang-U19 | 2 - 0 | Binh-Phuoc-U19 | - | - | - | |
Kenya Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:05:00 | Coast-Stima | 2 - 2 | MCF-FC | - | - | - | |
Romania Liga I | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:15:00 | Gaz-Metan-Medias | 1 - 1 | Academica-Clinceni | - | - | - | |
Turkey Super Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:30:00 | Kasimpasa | 0 - 1 | Kayserispor | - | - | - | |
Turkey 1. Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:30:00 | Ankaraspor-FK | 1 - 0 | Keciorengucu | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:30:00 | Thisted-FC | 0 - 1 | Jammerbugt | - | - | - | |
2021-01-30 10:30:00 | Hajduk-Split-II | 3 - 2 | NK-Dugopolje | - | - | - | |
Australia A-League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:40:00 | Brisbane-Roar | 3 - 1 | Adelaide-United | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 10:45:00 | Fabril-Barreiro | 0 - 1 | Praiense | - | - | - | |
2021-01-30 10:50:00 | BK-Frem | 0 - 1 | AB-Copenhagen | - | - | - | |
Portugal Segunda Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | GD-Chaves | 0 - 1 | Feirense | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | B93-Copenhagen | 6 - 0 | Skovshoved | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Bronshoj | 2 - 1 | HIK-Hellerup | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Domzale | 4 - 1 | Sarajevo | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | FC-Essentuki | 1 - 2 | Mashuk-KMV | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Viborg | 4 - 2 | Aarhus-Fremad | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Odra-Opole | 3 - 3 | KP-Calisia-Kalisz | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Tsarsko-Selo | 1 - 1 | FC-Hebar-Pazardzhik | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | FC-Struga-Trim---Lum | 0 - 0 | Rabotnicki-Skopje | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Kustosija | 3 - 0 | Hrvatski-dragovoljac | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Pelister-Bitola | 2 - 0 | FK-Ohrid-2004 | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Villarreal--w- | 3 - 1 | Alhama-CF--w- | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Polissya-Zhytomyr | 0 - 2 | Volyn | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | FK-Senica | 1 - 0 | SKF-Sered | - | - | - | |
Australia West Premier Bam Creative Night Series | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | Cockburn-City | 1 - 5 | Inglewood-United | - | - | - | |
Iraqi Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | Alsinaat-Alkahrabaiya | 0 - 0 | Naft-Misan | - | - | - | |
Reykjavik Football Tournament | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | KR-Reykjavik | 3 - 0 | Fram-Reykjavik | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | Cordoba-U19 | 1 - 2 | Sevilla-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 11:00:00 | Stadium-Casablanca-U19 | 3 - 1 | El-Olivar-U19 | - | - | - | |
Italian Youth League B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | Cosenza-Calcio-Youth | 0 - 0 | Lecce-U20 | - | - | - | |
Spanish Ladies Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:00:00 | Sevilla-FC--w- | 1 - 1 | Santa-Teresa-CD--w- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:15:00 | Jazz-Pori | 1 - 1 | SJK-Akatemia | - | - | - | |
Hungary Borsodi Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:30:00 | MTK-Hungaria | 0 - 1 | Videoton-Puskas-Akademia | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:30:00 | Olbia | 1 - 2 | Alessandria | - | - | - | |
2021-01-30 11:30:00 | Potenza | 0 - 0 | Palermo | - | - | - | |
Persian Gulf Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:30:00 | Tractor-S-C- | 0 - 1 | Aluminium-Arak | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:30:00 | Slavia-Mozyr | 1 - 2 | Sputnik-Rechitsa | - | - | - | |
2021-01-30 11:30:00 | Wisla-Pulawy | 4 - 2 | OKS-Stomil-Olsztyn | - | - | - | |
2021-01-30 11:30:00 | FK-Sindelic-Nis | 2 - 2 | FK-Zvezdara | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 11:30:00 | Bilbao-U19 | 2 - 1 | Eibar-U19 | - | - | - | |
German Bundesliga 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Hamburger-SV | 3 - 1 | SC-Paderborn-07 | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Holstein-Kiel | 3 - 1 | Eintracht-Braunschweig | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Jahn-Regensburg | 1 - 1 | Darmstadt | - | - | - | |
Italian Campionato Nazionale Primavera | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Juventus-U20 | 2 - 0 | Lazio-U20 | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Marino | 1 - 1 | Algeciras | - | - | - | |
Persian Gulf Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Mes-Rafsanjan | 0 - 0 | Sanat-Naft | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | LKS-Lodz | 1 - 0 | Indjija | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | FC-Dunav-Ruse | 4 - 2 | FK-Shumen-2010 | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Metalac-Gornji-Milanovac | 3 - 1 | Habitpharm-Javor | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Tabor-Sezana | 3 - 1 | Radomlje | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Bregalnica-Stip | 2 - 1 | FK-Osogovo | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | FC-Plackovica | 2 - 4 | FK-Tikves-Kavadarci | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | FK-Sloga-1934-Vinica | 1 - 0 | Kamenica-Sasa | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Pehchevo | 1 - 1 | FK-Kozuv | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | FC-Minsk | 0 - 1 | Neman-Grodno | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Botev-Plovdiv | 2 - 1 | Beroe-Stara-Zagora | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Spartak-Moscow | 2 - 1 | Pakhtakor | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Hillerod-Fodbold | 2 - 2 | AB-Tarnby | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | AIK-Solna | 0 - 2 | Vasalunds-IF | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | IK-Brage | 1 - 1 | Sandvikens-IF | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Sport-Podbrezova | 2 - 0 | Zlate-Moravce | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Falkenberg | 2 - 4 | Halmstads | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | IK-Sirius-FK | 5 - 0 | Gefle-IF | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Zaglebie-Sosnowiec | 1 - 0 | Widzew-lodz | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Sokol-Dolna-Zdana | 2 - 0 | MFK-Ruzomberok | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Chernomorets-Burgas | 1 - 3 | Lokomotiv-Plovdiv | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Hutnik-Krakow | 2 - 1 | Podhale-Nowy-Targ | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | FK-Trajal-Krusevac | 1 - 1 | Radnicki-1923-Kragujevac | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | GKS-Belchatow | 1 - 4 | RKS-Radomsko | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Herfolge-Boldklub-Koge | 0 - 2 | Brondby-IF | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Spartak-Trnava | 1 - 1 | Dukla-Banska-Bystrica | - | - | - | |
Iraqi Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Al-Qasim-Sport-Club | 0 - 0 | Al-Diwaniya | - | - | - | |
Iceland Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Akranes | 2 - 1 | HK-Kopavogs | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Keflavik | 0 - 1 | Grindavik | - | - | - | |
Estonia Winter Tournament | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Nomme-JK-Kalju | 1 - 0 | Viljandi-Tulevik | - | - | - | |
Kenya Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Nairobi-Star-City | 1 - 2 | Kariobangi-Sharks | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | AFC-Leopards | 2 - 1 | Posta-Rangers | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Vihiga-United | 1 - 1 | Sofapaka-FC | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Ulinzi-Stars-Nakuru | 0 - 0 | KCB-SC | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Chemelil-Sugar | 1 - 0 | Migori-Youth | - | - | - | |
2021-01-30 12:00:00 | Soy-United | 2 - 0 | Kibera-Black-Stars | - | - | - | |
Ethiopia Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Sebeta-City | 0 - 0 | Hadiya-Hossana | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:00:00 | Rabo-Peixe | 0 - 0 | Oriental-Lisboa | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:10:00 | FK-Graficar-Beograd | 1 - 0 | Zemun | - | - | - | |
Kenya Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:10:00 | Nairobi-Stima | 2 - 2 | SoNy-Sugar | - | - | - | |
Romania Liga I | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:15:00 | Sepsi-OSK-Sfantul-Gheorghe | 2 - 2 | FC-Voluntari | - | - | - | |
Vietnamese professional league | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:15:00 | Sai-Gon-FC | 1 - 0 | Song-Lam-Nghe-An | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:15:00 | Gnistan-Helsinki | 0 - 2 | FC-Haka | - | - | - | |
Iraqi Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:15:00 | AI-Kahrabaa | 2 - 2 | Arbil | - | - | - | |
Saudi Arabia Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:25:00 | Al-Fath--Youth- | 0 - 1 | Al-Ahli-Jeddah--Youth- | - | - | - | |
2021-01-30 12:25:00 | Al-Qadasiya--Youth- | 1 - 0 | Al-Faisaly-Harmah-Youth | - | - | - | |
Saudi Arabia Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:25:00 | Al-Taraji | 2 - 2 | Al-Washm | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:30:00 | Everton | 0 - 2 | Newcastle-United | - | - | - | |
England Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:30:00 | Norwich-City | 0 - 0 | Middlesbrough | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:30:00 | FK-Buducnost-Podgorica | 1 - 0 | Olimpic-Donetsk | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | SJK-Seinajoen | 3 - 1 | Vaasa-VPS | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | Ilves-Tampere | 3 - 2 | KTP-Kotka | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | Lokomotiv-Sofia | 3 - 0 | Rilski-sportist | - | - | - | |
Egypt Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:30:00 | Al-Minya | 1 - 0 | Telephonaat-Bani-Suweif-FC | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | Beni-Suef | 1 - 1 | Kima-Aswan | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | El-Alameen | 5 - 0 | Qena-SC | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | El-Hammam | 1 - 0 | Kafr-El-Shaikh | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | Fayoum | 2 - 3 | Dayrot | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | Shoban-Moslemen-Qena | 0 - 0 | El-Alominiom | - | - | - | |
2021-01-30 12:30:00 | Tahta-SC | 1 - 1 | Asyut-Petroleum | - | - | - | |
Saudi Professional League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:40:00 | Al-Faisaly-Harmah | 0 - 0 | Al-Taawon | - | - | - | |
Albania Super league | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:45:00 | Skenderbeu-Korca | 0 - 4 | KS-Perparimi-Kukesi | - | - | - | |
2021-01-30 12:45:00 | Kastrioti-Kruje | 1 - 0 | KS-Bylis | - | - | - | |
Saudi Arabia Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:45:00 | Al-Feiha-U20 | 0 - 1 | Al-Ittihad--Youth- | - | - | - | |
Greece National B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:45:00 | Trikala | 1 - 3 | Levadiakos | - | - | - | |
2021-01-30 12:45:00 | SKODA-Xanthi | 0 - 0 | Kissamikos | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:45:00 | Benfica-C-Branco | 1 - 0 | Marinhense | - | - | - | |
Saudi Arabia Division 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:45:00 | Al-Selmiyah | 1 - 0 | Al-Kholood | - | - | - | |
2021-01-30 12:45:00 | Afief | 0 - 1 | Wajj | - | - | - | |
2021-01-30 12:50:00 | Al-Najma-KSA- | 2 - 1 | Hottain--KSA- | - | - | - | |
Saudi Arabia Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 12:55:00 | Al-Tai--Youth- | 1 - 1 | Al-Shabab--Youth- | - | - | - | |
Holland Jupiler League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Excelsior-SBV | 4 - 4 | Den-Bosch | - | - | - | |
German 3.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Te-Cu-Kukuh-Atta-Seip | 0 - 2 | SV-Waldhof-Mannheim | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Kaiserslautern | 0 - 1 | SV-Wehen-Wiesbaden | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Unterhaching | 0 - 1 | Ingolstadt | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | SC-Verl | 3 - 1 | SV-Meppen | - | - | - | |
Germany Regionalliga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Rot-Weiss-Ahlen | 2 - 4 | Koln-Am | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Monchengladbach-AM- | 2 - 1 | Bergisch-Gladbach-09 | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Rot-Weiss-Oberhausen | 2 - 3 | SV-Rodinghausen | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Vfr-Aalen | 3 - 1 | TSG-Hoffenheim--Youth- | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Bahlinger | 1 - 0 | SG-Sonnenhof-Grossaspach | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | SV-Elversberg | 3 - 3 | Bayern-Alzenau | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | FC-08-Hombrug | 4 - 4 | SSV-Ulm-1846 | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Hessen-Kassel | 1 - 1 | FC-Giessen | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | FSV-Mainz-05--Youth- | 1 - 1 | Kickers-Offenbach | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Rot-Weiss-Koblenz | 1 - 3 | SC-Freiburg--Youth- | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | TSV-Schott-Mainz | 1 - 1 | FK-Pirmasens | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Eintracht-Stadtallendorf | 1 - 5 | VfB-Stuttgart-II | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Astoria-Walldorf | 3 - 1 | TSG-Balingen | - | - | - | |
Belgium Women's Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Club-Brugge--w- | 3 - 0 | White-Star-Bruxelles--w- | - | - | - | |
England League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Sunderland-A-F-C | 2 - 2 | Gillingham | - | - | - | |
England League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Carlisle-United | 1 - 0 | Exeter-City | - | - | - | |
Spanish La Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Eibar | 0 - 2 | Sevilla | - | - | - | |
Turkey Super Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Istanbul-Buyuksehir-Belediyesi | 1 - 5 | Hatayspor | - | - | - | |
Turkey 1. Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Adanaspor | 5 - 2 | Eskisehirspor | - | - | - | |
Czech Republic Gambrinus Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Teplice | 2 - 2 | MFK-Karvina | - | - | - | |
England U23 Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Liverpool-U23 | 3 - 6 | Manchester-United-U23 | - | - | - | |
Italian Serie B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Ascoli | 2 - 1 | Brescia | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Empoli | 3 - 1 | Frosinone | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | ACD-Virtus-Entella | 1 - 2 | Cosenza-Calcio-1914 | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Pordenone-Calcio-SSD | 1 - 1 | Lecce | - | - | - | |
Greece Super League A | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | AEL-Larisa | 0 - 0 | Volos-NFC | - | - | - | |
Uruguay Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Club-Atletico-Progreso | 0 - 4 | Liverpool-URU | - | - | - | |
Saudi Professional League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Abha | 2 - 3 | Al-Shabab-KSA- | - | - | - | |
Professional Tunisian League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | U-S-Monastir | 4 - 0 | US-Tataouine | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | C-A-Bizertin | 0 - 0 | J-S--Kairouanaise | - | - | - | |
Malta Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Sirens | 2 - 1 | Floriana-F-C- | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Hibernians-FC | 2 - 0 | Tarxien-Rainbows-F-C | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | First-Wien-1894 | 6 - 1 | FC-Blau-Weiss-Linz | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Mjallby-AIF | 0 - 0 | Landskrona-BoIS | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Helsingborg | 1 - 0 | Torns-IF | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Orebro | 1 - 0 | Degerfors-IF | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Gornik-Leczna | 2 - 0 | Chelmianka-Chelm | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Gornik-Polkowice | 0 - 2 | Miedz-Legnica | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | FK-Backa-Backa-Palanka | 0 - 1 | Kabel-Novi-Sad | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Ural-Sverdlovsk-Oblast | 2 - 0 | FC-Avan-Academy | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | HSK-Zrinjski-Mostar | 3 - 0 | HNK-Capljina | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | MSK-Zilina | 5 - 0 | GKS-Jastrzebie | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Trencin | 1 - 1 | MSK-Puchov | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | FK-Nizhny-Novgorod | 2 - 0 | NK-Publikum-Celje | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | NK-Olimpija-Ljubljana | 0 - 1 | Levski-Sofia | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Vardar-Negotino | 0 - 1 | FK-Kadino | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Belasica-Strumica | 0 - 0 | FK-Radnicki-Sremska-Mitrovica | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Pomorzanin-Torun | 0 - 2 | The-ancient-agricultural-MKS | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | ND-Gorica | 0 - 2 | NK-Nafta | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Kyzylzhar-Petropavlovsk | 2 - 2 | Shinnik-Yaroslavl | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Michalovce | 0 - 1 | FK-Kosice | - | - | - | |
Malta First Division League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Qrendi | 2 - 6 | Zebbug-Rangers | - | - | - | |
Zambia Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Prison-Leopards-FC | 1 - 1 | Kabwe-Warriors | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Power-Dynamos | 0 - 0 | Green-Buffaloes | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Nkwazi | 1 - 0 | Buildcon-FC | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Green-Eagles | 1 - 1 | NAPSA-Stars | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Indeni-FC | 2 - 2 | Forest-Rangers | - | - | - | |
Burundi League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Les-Elephants-FC | 1 - 1 | Olympique-Star | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Aigle-Noir | 3 - 2 | Rukinzo-FC | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Kayanza-Utd | 4 - 1 | Bujumbura-City | - | - | - | |
Iceland U19 Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Leiknir-KB-U19 | 0 - 1 | Selfordshack-U19 | - | - | - | |
Finland Kolmonen Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | PeKa | 2 - 2 | PEPO-Lappeenranta | - | - | - | |
Italian Youth League B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | Frosinone-U20 | 1 - 4 | Virtus-Entella-U20 | - | - | - | |
Professional Tunisian League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:00:00 | A-S-Djerba | 0 - 1 | CO-Medenine | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | CS-Hammam-Lif | 2 - 1 | Sbikha | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Jendouba-Sport | 1 - 1 | CS-Korba | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | Stade-Gabesien | 1 - 0 | S-S--Sfaxien | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | AS-Oued-Ellil | 4 - 0 | Menzel-Nour | - | - | - | |
2021-01-30 13:00:00 | E-Gawafel-S-Gafsa | 2 - 1 | Croissant-Msaken | - | - | - | |
Saudi Arabia Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:10:00 | Ohud-Medina-Youths | 0 - 1 | Al-Taawon-Youths | - | - | - | |
UAE Division 1 Group A | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:10:00 | Masafi | 0 - 2 | Emirates-Club | - | - | - | |
2021-01-30 13:10:00 | Masfut | 1 - 0 | Al-Hamriyah | - | - | - | |
Zambia Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:10:00 | ZESCO-United-Ndola | 2 - 0 | Lusaka-Dynamos | - | - | - | |
Oman Professional League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:15:00 | Al-Msnaa | 1 - 1 | Al-Ittehad-Salalah | - | - | - | |
2021-01-30 13:15:00 | Sohar-Club | 0 - 1 | Al-Nahda-Muscat | - | - | - | |
Mauritania Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:15:00 | JAHE | 3 - 3 | FC-Inter-Nouakchott | - | - | - | |
Persian Gulf Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:25:00 | Persepolis | 2 - 1 | Mashin-Sazi | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:25:00 | Rusadir-CF-U19 | 1 - 1 | UD-Maracena--U19 | - | - | - | |
Belgium Women's Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Standard-Liege--w- | 2 - 0 | Eendracht-Aalst--w- | - | - | - | |
Algerian Ligue Professionnelle 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | OM-Medea | 2 - 1 | ASO-Chlef | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | RC-Relizane | 0 - 0 | WA-Tlemcen | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | CR-Belouizdad | 1 - 1 | ES-Setif | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Paradou-AC | 0 - 0 | AS-Ain-Mlila | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | CS-Constantine | 2 - 0 | MC-Magra | - | - | - | |
Persian Gulf Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Sepahan | 1 - 3 | Shahr-Khodrou | - | - | - | |
UAE Pro-League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Khor-Fakkan | 2 - 2 | Al-Ain | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Al-Ahli-UAE- | 2 - 0 | Ittihad-Kalba | - | - | - | |
South Africa Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Orlando-Pirates | 2 - 1 | Kaizer-Chiefs | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | St--Polten--w- | 2 - 3 | Sparta-Praha--w- | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | BK-Avarta | 1 - 1 | Dalum | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | NK-Dubrava-Zagreb | 5 - 1 | NK-Opatija | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Lahti | 2 - 1 | Lahden-Reipas | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Ferroviario-Maputo | 0 - 0 | Clube-Ferrovi--rio-de-Nacala | - | - | - | |
India League Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Gokulam-Kerala-FC | 0 - 0 | Real-Kashmir | - | - | - | |
South Africa First League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | JDR-Stars | 1 - 0 | Uthongathi-FC | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Jomo-Cosmos | 1 - 2 | Free-State-Stars | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Tshakhuma-Tsha-Madzivhandila | 1 - 0 | Cape-Umoya-United | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Sekhukhune-United | 1 - 1 | Pretoria-Univ | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Steenberg-United | 1 - 1 | Polokwane-City-FC | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | TS-Sporting | 2 - 0 | Cape-Town-Spurs | - | - | - | |
Iceland Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Breidablik | 3 - 1 | Hafnarfjordur | - | - | - | |
Challenge DE French Feminin | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Bordeaux--w- | 5 - 0 | Le-Havre--w- | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Dijon-w | 1 - 1 | Paris-FC--w- | - | - | - | |
Italy Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | AC-Mestre | 0 - 3 | ASD-Manzanese | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Ghivizzano | 0 - 1 | US-Fiorenzuola | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Seregno | 2 - 1 | Villa-dAlme-Valbrembana | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | A-C--Crema-1908 | 1 - 0 | Virtus-Ciserano-Bergamo | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | AC-Este | 1 - 1 | APDC-Chions | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | GSD-Ambrosiana | 2 - 2 | Cjarlins-Muzane | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Nibionnoggiono | 4 - 1 | Sona | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | US-Breno | 1 - 2 | ASD-Brusaporto | - | - | - | |
Italian Youth League B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Udinese-U20 | 0 - 0 | US-Cremonese-U20 | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Brescia-U20 | 0 - 0 | Verona-U20 | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Reggina-U19 | 3 - 3 | Pescara-Youth | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Napoli-U19- | 4 - 0 | Crotone-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Parma-U20 | 2 - 1 | Reggiana-U20 | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Spezia-U19 | 0 - 0 | Pisa-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Venezia-F-C--Youth | 4 - 1 | Cittadella-U20 | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Vicenza-U20 | 1 - 1 | Pordenone-Youth | - | - | - | |
Italian Women Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:30:00 | Empoli--w- | 4 - 5 | Juventus--w- | - | - | - | |
2021-01-30 13:30:00 | Inter-Milan--w- | 2 - 0 | Fiorentina--w- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:35:00 | IRT-Itihad-de-Tanger | 3 - 2 | Renaissance-Zmamra | - | - | - | |
Persian Gulf Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:40:00 | Foolad-Khozestan | 0 - 0 | Peykan | - | - | - | |
Hungary Borsodi Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 13:45:00 | Mezokovesd-Zsory | 3 - 2 | Ujpesti | - | - | - | |
Cyprus 1 Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Doxa-Katokopias | 1 - 0 | E-N-Paralimniou | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | ZNK-Osijek | 1 - 0 | Istra-1961-Pula | - | - | - | |
France Ligue 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Toulouse | 3 - 2 | Clermont | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Troyes | 3 - 1 | AJ-Auxerre | - | - | - | |
Italian Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Bologna | 1 - 2 | AC-Milan | - | - | - | |
Poland Ekstraklasa | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Warta-Poznan | 1 - 0 | Cracovia-Krakow | - | - | - | |
Italian Campionato Nazionale Primavera | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Sampdoria-Youth | 2 - 0 | Bologna-U20 | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Fermana | 1 - 1 | SudTirol | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Gubbio | 1 - 2 | Sambenedettese | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Triestina | 2 - 1 | Cesena | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | USD-Virtus-Verona | 3 - 1 | Imolese | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Albinoleffe | 1 - 0 | Us-Pergolettese | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Lecco | 1 - 0 | Livorno | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Piacenza | 0 - 2 | Pontedera | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Pro-Vercelli | 0 - 0 | Pro-Patria | - | - | - | |
England FA Women Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Bristol-Academy--w- | 3 - 0 | Brighton-H-A---w- | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Teramo | 2 - 1 | Bari | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Ternana | 3 - 1 | Paganese | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Francavilla | 3 - 1 | Turris-Neapolis | - | - | - | |
UEFA Futsal Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Denmark-Indoor-Soccer | 1 - 4 | Croatia-Indoor-Soccer | - | - | - | |
Algerian Ligue Professionnelle 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | MC-Alger | 1 - 1 | Biskra | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | MC-Oran | 2 - 1 | JS-Saoura | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | JS-kabylie | 1 - 0 | JSM-Skikda | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | CA-Bordj-Bou-Arreridj | 1 - 2 | NA-Hussein-Dey | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | USM-Bel-Abbes | 1 - 1 | USM-Alger | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | FK-Chayka-Pesch | 3 - 2 | KF-Drita-Gjilan | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Dynamo-Kyiv | 1 - 2 | Ludogorets-Razgrad | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Dynamo-Moscow | 4 - 2 | Slovan-Bratislava | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | Akropolis-IF | 0 - 5 | Djurgardens | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | FK-Podgorica | 0 - 0 | Mornar | - | - | - | |
Indian Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Mumbai-City | 1 - 2 | Northeast-United | - | - | - | |
Botola 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | ASS-Association-Sportive-de-Sa | 1 - 0 | Club-Salmi | - | - | - | |
2021-01-30 14:00:00 | TAS-de-Casablanca | 0 - 4 | Olympique-Dcheira | - | - | - | |
Challenge DE French Feminin | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Guingamp--w- | 3 - 0 | ASJ-Soyaux--w- | - | - | - | |
Burundi League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | Athletico-Olympic | 1 - 1 | Bumamuru | - | - | - | |
Mauritania Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | FC-Sahel | 0 - 2 | ACS-Ksar | - | - | - | |
Finland Kolmonen Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | JS-Hercules | 1 - 2 | OLS-Oulu | - | - | - | |
Italian Youth League B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:00:00 | S-S-D--Monza-1912-Youth | 1 - 4 | Chievo-U19 | - | - | - | |
Italy Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:05:00 | ACSD-Saluzzo | 1 - 1 | Sestri-Levante | - | - | - | |
German Bundesliga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:30:00 | Bayern-Munchen | 4 - 1 | TSG-Hoffenheim | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Borussia-Dortmund | 3 - 1 | Augsburg | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Eintracht-Frankfurt | 3 - 1 | Hertha-Berlin | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Union-Berlin | 1 - 1 | Borussia-Monchengladbach | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Werder-Bremen | 1 - 1 | Schalke-04 | - | - | - | |
Germany Woman's Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:30:00 | Walddorfer-SV--w- | 0 - 13 | Bayern-Munchen--w- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:30:00 | Arsenal-Tula | 4 - 1 | Sileks | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Irtysh-1946-Omsk | 2 - 1 | Chertanovo-Moscow | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Desna-Chernihiv | 3 - 1 | FK-Shkendija-79 | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Torpedo-moskva | 1 - 0 | Baltika-Kaliningrad | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:30:00 | Santa-Catalina-Atletico | 1 - 1 | CD-Binissalem | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Pamplona | 3 - 1 | CD-Subiza | - | - | - | |
Iraqi Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:30:00 | Naft-Al-Junoob | 1 - 0 | Al-Karkh | - | - | - | |
Angola Girabola League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:30:00 | Sporting-Cabinda | 1 - 0 | Interclube-Luanda | - | - | - | |
2021-01-30 14:30:00 | Academica-Do-Lobito | 3 - 0 | Wiliete | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:45:00 | Athletic-Bilbao-B | 2 - 0 | Portugalete | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:45:00 | CD-Mirandes-B | 2 - 1 | Numancia-B | - | - | - | |
Kuwaiti Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 14:55:00 | Al-Fahaheel-SC | 3 - 1 | Khaitan | - | - | - | |
Scottish Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Celtic-FC | 1 - 2 | Saint-Mirren | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Livingston | 0 - 0 | Aberdeen | - | - | - | |
Scottish Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Ayr-United | 4 - 1 | Alloa-Athletic | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Heart-of-Midlothian | 1 - 0 | Dunfermline-Athletic | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Greenock-Morton | 0 - 1 | Arbroath | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Raith-Rovers | 3 - 1 | Dundee | - | - | - | |
Scottish Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Dundee-United | 0 - 2 | Hibernian | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Kilmarnock | 2 - 3 | Saint-Johnstone | - | - | - | |
England League 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Oxford-United | 1 - 0 | Fleetwood-Town | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Plymouth-Argyle | 2 - 2 | Accrington-Stanley | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Hull-City | 1 - 0 | Swindon-Town | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Shrewsbury-Town | 2 - 0 | Peterborough-United | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | AFC-Wimbledon | 0 - 2 | Milton-Keynes-Dons | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Lincoln-City | 0 - 1 | Doncaster-Rovers | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Crewe-Alexandra | 1 - 1 | Ipswich-Town | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Bristol-Rovers | 1 - 2 | Rochdale | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Crystal-Palace | 1 - 0 | Wolves | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | West-Bromwich-WBA- | 2 - 2 | Fulham | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Manchester-City | 1 - 0 | Sheffield-United | - | - | - | |
England Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Rotherham-United | 1 - 3 | Swansea-City | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Derby-County | 1 - 0 | Bristol-City | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Blackburn-Rovers | 1 - 0 | Luton-Town | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Huddersfield-Town | 1 - 1 | Stoke-City | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Birmingham-City | 1 - 1 | Coventry-City | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Brentford | 7 - 2 | Wycombe-Wanderers | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Nottingham-Forest | 0 - 0 | Barnsley | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Sheffield-Wednesday | 1 - 0 | Preston-North-End | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Cardiff-City | 1 - 1 | Millwall | - | - | - | |
England League 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Oldham-Athletic | 2 - 1 | Salford-City | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Bradford-City | 2 - 1 | Barrow | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Harrogate-Town | 2 - 1 | Newport-County | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Cambridge-United | 3 - 1 | Crawley-Town | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Grimsby-Town | 1 - 2 | Stevenage-Borough | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Morecambe | 0 - 1 | Tranmere-Rovers | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Forest-Green-Rovers | 0 - 0 | Cheltenham-Town | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Port-Vale | 5 - 1 | Southend-United | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Bolton-Wanderers | 2 - 0 | Leyton-Orient | - | - | - | |
Spanish Segunda Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Real-Oviedo | 0 - 1 | Albacete | - | - | - | |
Czech Republic Gambrinus Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Pardubice | 1 - 0 | Marila-Pribram | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Synot-Slovacko | 0 - 0 | Dynamo-Ceske-Budejovice | - | - | - | |
Italian Serie B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Pisa | 1 - 0 | A-C--Reggiana-1919 | - | - | - | |
England Conference | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Barnet | 0 - 2 | Torquay-United | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Boreham-Wood | 1 - 2 | Eastleigh | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Dagenham---Redbridge | 2 - 2 | Chesterfield | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Halifax-Town | 2 - 3 | Maidenhead-United | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Hartlepool-United | 1 - 0 | Sutton-United | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Kings-Lynn | 0 - 2 | Wrexham | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Weymouth | 0 - 1 | Notts-County | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Woking | 1 - 4 | Stockport-County | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Numancia | 1 - 1 | Sporting-de-Gijon-B | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Celta-vigo-b | 1 - 1 | Pontevedra | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | CF-Salmantino | 2 - 2 | CD-Guijuelo | - | - | - | |
Northern Ireland Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Cliftonville | 1 - 1 | Glenavon-Lurgan | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Coleraine | 2 - 1 | Crusaders | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Portadown | 0 - 2 | Warrenpoint-Town | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Osasuna-B | 3 - 1 | Haro-Deportivo | - | - | - | |
Saudi Professional League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Al-Ettifaq | 2 - 0 | Al-Ittihad-KSA- | - | - | - | |
Egyptian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | El-Mokawloon-El-Arab | 2 - 1 | Enppi | - | - | - | |
South Africa Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Black-Leopards | 0 - 3 | TS-Galaxy | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Lamontville-Golden-Arrows | 2 - 1 | Maritzburg-United | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Royal-AM | 1 - 0 | Marumo-Gallants-FC | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Supersport-United | 1 - 1 | Moroka-Swallows | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | FK-Zalgiris-Vilnius | 4 - 2 | Nevezis-Kedainiai | - | - | - | |
Nigerian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Akwa-United | 1 - 0 | Kano-Pillars | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Tamar-Ritter | 1 - 1 | UD-Fraga | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Atletico-Ibanes | 0 - 0 | Quintanar-Del-Rey | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | U-M--Escobedo | 0 - 2 | Club-Deportivo-Tropezon | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Ribamontan-Al-Mar-CF | 1 - 1 | Atletico-Albericia | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | SD-San-Ignacio | 2 - 0 | CD-Lagun-Onak | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | CD-Benicarlo | 1 - 3 | Acero | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | CD-La-Granja | 1 - 2 | Colegios-Diocesanos | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | CyDL-Jupiter-Leones | 3 - 2 | CD-Cristo-Atletico | - | - | - | |
Mexico Youth U20 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Chivas-Guadalajara-U20 | 0 - 1 | FC-Juarez-U20 | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | CDSyC-Cruz-Azul-U20 | 0 - 0 | Queretaro-U20 | - | - | - | |
Challenge DE French Feminin | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Fleury-91--w- | 0 - 2 | Paris-Saint-Germain--w- | - | - | - | |
Qatar Reserve League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Al-Kharitiyath-SC-U23 | 2 - 5 | Al-Gharafa-U23 | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Qatar-SC-Doha-U23 | 0 - 0 | Al-Duhail-U23 | - | - | - | |
Portugal Campeonato Nacional | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Amarante | 0 - 3 | Gondomar | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Alcains | 1 - 1 | Clube-Condeixa | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Oliveira-Hospital | 2 - 1 | Mortagua | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Montalegre | 1 - 1 | CD-Cerveira | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Pevidem-SC | 1 - 0 | Fafe | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | Atletico-de-Pinto-U19 | 2 - 0 | Mostoles-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | Sabadell-U19 | 0 - 2 | Real-Zaragoza-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | UCAM-Murcia-U19 | 0 - 2 | Atletico-Madrileno-U19 | - | - | - | |
2021-01-30 15:00:00 | UD-La-Cruz-Villanovense-U19 | 0 - 2 | Badazous-U19 | - | - | - | |
Ghana Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:00:00 | King-Faisal | 4 - 3 | Berekum-Chelsea | - | - | - | |
Belgian Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:15:00 | Mechelen | 0 - 0 | Racing-Genk | - | - | - | |
Spanish La Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:15:00 | Real-Madrid | 1 - 2 | Levante | - | - | - | |
Greece Super League A | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:15:00 | Asteras-Tripolis | 2 - 1 | Aris-Thessaloniki | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:15:00 | SD-Torina | 0 - 1 | Castro | - | - | - | |
2021-01-30 15:15:00 | Beroil-Bupolsa | 0 - 1 | Arandina | - | - | - | |
Holland Jupiler League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | Dordrecht | 0 - 5 | Roda-JC | - | - | - | |
Holland Eredivisie | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | Heracles-Almelo | 1 - 0 | Groningen | - | - | - | |
Portugal Primeira Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | Nacional-da-Madeira | 2 - 1 | FC-Famalicao | - | - | - | |
Oman Professional League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | Al-Seeb | 4 - 0 | Muscat | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | MSK-Zilina-B | 1 - 2 | Trinec | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | CD-Ferriolense | 1 - 0 | CD-Genova | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | AD-Almudevar | 1 - 1 | SD-Borja | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | Andratks | 3 - 0 | CD-Cardassar | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | Santanyi | 2 - 0 | UD-Alcudia | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | CD-Ardoi-Draw | 3 - 0 | Fontellas | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | Bidzala | 1 - 0 | CD-Baztan | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | UCD-Burlades | 1 - 0 | AD-San-Juan | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | Alfaro | 2 - 3 | CDFC-La-Calzada | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | CP-Calasancio | 0 - 2 | CA-River-Ebro | - | - | - | |
2021-01-30 15:30:00 | Pasaia-KE | 1 - 2 | Urduliz-FT | - | - | - | |
Angola Girabola League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | Petro-Atletico-de-Luanda | 0 - 0 | Recreativo-Caala | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:30:00 | Los-Yebenes-SB-U19 | 1 - 5 | Union-Adarve-U19 | - | - | - | |
Saudi Arabia Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:45:00 | Al-Wehda--Youth- | 3 - 3 | Al-Nasr--Youth- | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:45:00 | HJK-Helsinki | 0 - 1 | KuPs | - | - | - | |
Austrian Bundesliga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Rheindorf-Altach | 2 - 1 | Sturm-Graz | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | SV-Ried | 0 - 0 | Trenkwalder-Admira-Wacker | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | TSV-Hartberg | 0 - 3 | Red-Bull-Salzburg | - | - | - | |
Hungary Borsodi Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Ferencvarosi-TC | 1 - 1 | Varda-SE | - | - | - | |
France Ligue 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Montpellier | 1 - 2 | Lens | - | - | - | |
Turkey Super Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Fenerbahce | 1 - 0 | Caykur-Rizespor | - | - | - | |
Turkey 1. Lig | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Balikesirspor | 0 - 2 | Tuzlaspor | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Ravenna | 1 - 1 | Legnago-Salus | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | CD-Covadonga | 1 - 3 | Real-Valladol-B | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | SD-Logrones | 0 - 1 | CD-Izarra | - | - | - | |
International Club Friendly | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | IFK-Mariehamn | 3 - 0 | Ekenas-IF-Fotboll | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | CD-Agoncillo | 2 - 1 | CD-Arnedo | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | CD-Tarancon | 2 - 1 | CD-Azuqueca | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | Suodu-Pei | 3 - 1 | CD-Ariznabarra | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | CD-Olimpic-Xativa | 2 - 2 | Eldense | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | Real-Avila-CF | 1 - 3 | G--Segoviana | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | Extremadura-B | 4 - 2 | CF-Campanario | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | Valle-de-Egues | 1 - 1 | CD-Huarte | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | Solares | 0 - 0 | CD-Guarnizo | - | - | - | |
African Nations Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Mali | 0 - 0 | Congo | - | - | - | |
Mexico Liga MX Femenil | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Atlas--w- | 2 - 1 | Leon--W- | - | - | - | |
Gambia GFA League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | Banjul-United | 1 - 3 | Brikama-United | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | Fortune-FC | 1 - 0 | Real-Banjul | - | - | - | |
Mauritania Division 1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | ASC-Police | 1 - 1 | ASC-Snim | - | - | - | |
Senegal Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | AS-Dakar-Sacre-Coeur | 0 - 0 | Pikine | - | - | - | |
2021-01-30 15:59:00 | AS-Douanes-Dakar | 1 - 0 | Diambars | - | - | - | |
Dutch Cup(W) | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 15:59:00 | PSV-Eindhoven---w- | 6 - 1 | Zwolle--w- | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:05:00 | Dinamo-Zagreb | 1 - 2 | HNK-Sibenik | - | - | - | |
UAE Pro-League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:15:00 | Banni-Yas | 0 - 2 | Al-Wasl | - | - | - | |
2021-01-30 16:15:00 | Al-Sharjah | 3 - 2 | Ahli-Al-Fujirah | - | - | - | |
Bahraini Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:15:00 | Busaiteen | 1 - 2 | Al-Riffa | - | - | - | |
2021-01-30 16:15:00 | Manama-Club | 2 - 0 | Najma-Manama | - | - | - | |
Botola 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:15:00 | Kawkab-de-Marrakech | 2 - 1 | Wydad-Fes | - | - | - | |
Cyprus 1 Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:30:00 | Apollon-Limassol-FC | 1 - 0 | APOEL-Nicosia | - | - | - | |
Poland Ekstraklasa | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:30:00 | Lechia-Gdansk | 0 - 2 | Jagiellonia-Bialystok | - | - | - | |
Italy C1 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:30:00 | Vis-Pesaro | 1 - 0 | Modena | - | - | - | |
2021-01-30 16:30:00 | Carrarese | 0 - 1 | Pro-Sesto | - | - | - | |
2021-01-30 16:30:00 | Foggia | 1 - 0 | US-Casertana-1908 | - | - | - | |
Oman Professional League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:30:00 | Al-Rustaq | 0 - 0 | Al-Nasr-OMA- | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:30:00 | SD-Deusto | 3 - 1 | Aurrera-Ondarroa | - | - | - | |
2021-01-30 16:30:00 | SD-Gernika | 2 - 0 | JD-Somorrostro | - | - | - | |
2021-01-30 16:30:00 | Sestao | 7 - 0 | Urgatz | - | - | - | |
Israel Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 16:45:00 | Maccabi-Netanya | 3 - 0 | Ashdod-MS | - | - | - | |
Italian Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Sampdoria | 0 - 2 | Juventus | - | - | - | |
Portugal Segunda Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Oliveirense | 0 - 3 | Vizela | - | - | - | |
Spanish Segunda Division B | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Villarreal-B | 0 - 1 | CF-La-Nucia | - | - | - | |
2021-01-30 17:00:00 | LHospitalet | 2 - 2 | UE-Llagostera | - | - | - | |
Malta Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Senglea-Athletic | 0 - 1 | Hamrun-Spartans | - | - | - | |
2021-01-30 17:00:00 | Gudja-United | 0 - 1 | Zejtun-Corinthians | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Xerez-Deportivo | 3 - 1 | CA-Antoniano | - | - | - | |
Malta First Division League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Pieta-Hotspurs | 0 - 3 | Swieqi-United | - | - | - | |
Reykjavik Football Tournament | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Fjolnir | 2 - 3 | Fylkir | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:00:00 | Alboraya-U19 | 1 - 1 | Valencia-U19 | - | - | - | |
Spanish Segunda Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:15:00 | AD-Alcorcon | 0 - 1 | Malaga | - | - | - | |
Sandy Super Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:15:00 | Al-Hilal | 0 - 3 | Al-Nasr-KSA- | - | - | - | |
England Conference | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:20:00 | Bromley | 2 - 0 | Aldershot-Town | - | - | - | |
German Bundesliga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | RB-Leipzig | 1 - 0 | Bayer-Leverkusen | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | Arsenal | 0 - 0 | Manchester-United | - | - | - | |
Belgian Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | Oud-Heverlee | 0 - 1 | Beerschot-Wilrijk | - | - | - | |
2021-01-30 17:30:00 | KAS-Eupen | 1 - 1 | Mouscron-Peruwelz | - | - | - | |
Spanish La Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | Valencia | 1 - 0 | Elche | - | - | - | |
Czech Republic Gambrinus Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | Sparta-Praha | 0 - 1 | Bohemians-1905 | - | - | - | |
Northern Ireland Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | Carrick-Rangers | 0 - 2 | Ballymena-United | - | - | - | |
Greece Super League A | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | Panathinaikos | 0 - 0 | Lamia | - | - | - | |
Egyptian Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:30:00 | Ismaily | 1 - 1 | Pyramids-FC | - | - | - | |
Holland Eredivisie | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 17:45:00 | FC-Utrecht | 3 - 3 | PEC-Zwolle | - | - | - | |
France Ligue 2 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:00:00 | Ajaccio | 2 - 1 | Grenoble | - | - | - | |
2021-01-30 18:00:00 | Amiens | 1 - 0 | Chateauroux | - | - | - | |
2021-01-30 18:00:00 | Chambly-FC | 4 - 2 | Caen | - | - | - | |
2021-01-30 18:00:00 | Guingamp | 2 - 3 | Pau-FC | - | - | - | |
2021-01-30 18:00:00 | Nancy | 1 - 1 | Paris-FC | - | - | - | |
2021-01-30 18:00:00 | Chamois-Niortais | 0 - 0 | Le-Havre | - | - | - | |
2021-01-30 18:00:00 | Rodez-Aveyron | 1 - 1 | Sochaux | - | - | - | |
2021-01-30 18:00:00 | Valenciennes | 1 - 0 | USL-Dunkerque | - | - | - | |
Portugal Primeira Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:00:00 | CD-Tondela | 2 - 0 | SC-Farense | - | - | - | |
Spanish Bizkaia-Tercera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:00:00 | Arosa-SC | 2 - 2 | CD-Barco | - | - | - | |
Chile Primera D | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:00:00 | Fernandez-Vial | 2 - 1 | D--Concepcion | - | - | - | |
Mexico Liga MX Femenil | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:00:00 | Juarez-FC--w- | 0 - 1 | Mazatlan-FC--w- | - | - | - | |
Spain Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:00:00 | CF-Rayo-Majadahonda-U19 | 0 - 7 | Real-Madrid-U19 | - | - | - | |
Ghana Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:00:00 | Accra-Hearts-of-Oak | 0 - 2 | Great-Olympics | - | - | - | |
Croatia 1.Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:10:00 | Hajduk-Split | 0 - 1 | NK-Lokomotiva-Zagreb | - | - | - | |
Romania Liga I | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:15:00 | FC-Steaua-Bucuresti | 3 - 1 | CSM-Politehnica-Iasi | - | - | - | |
Hungary Borsodi Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:30:00 | Fehervar-Videoton | 1 - 2 | Budapest-Honved | - | - | - | |
Brazil Campeonato Carioca | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 18:30:00 | Americano-RJ | 3 - 0 | America-RJ | - | - | - | |
2021-01-30 18:30:00 | Cabofriense-RJ- | 1 - 0 | Nova-Iguacu | - | - | - | |
2021-01-30 18:30:00 | Friburguense-RJ | 1 - 2 | Sampaio-Correa--RJ- | - | - | - | |
Holland Eredivisie | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | Fortuna-Sittard | 3 - 2 | VVV-Venlo | - | - | - | |
Poland Ekstraklasa | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | Gornik-Zabrze | 1 - 1 | Lech-Poznan | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | Patriotas-FC | 1 - 1 | Boyaca-Chico | - | - | - | |
French Cup | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | Sinnamary | 1 - 1 | Franciscain | - | - | - | |
African Nations Championship | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | Democratic-Rep-Congo | 1 - 2 | Cameroon | - | - | - | |
Colombia Copa Premier | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | Fortaleza-F-C | 3 - 4 | Atletico-Huila | - | - | - | |
USA National Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | Ginga-Atlanta | 1 - 1 | Charleston-United | - | - | - | |
Brazil Serie D | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | CEO-AL | 2 - 0 | CSA-XI | - | - | - | |
2021-01-30 19:00:00 | Floresta-CE | 0 - 1 | Mirassol | - | - | - | |
2021-01-30 19:00:00 | Nacao | 2 - 1 | Atletico-Catarinense | - | - | - | |
2021-01-30 19:00:00 | ASA-AL | 1 - 0 | Desp-Alianca-AL-U20- | - | - | - | |
Nicaragua Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:00:00 | CD-Junior-de-Managua-U20 | 5 - 3 | Deportivo-Ocotal-U20 | - | - | - | |
Spanish Segunda Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:30:00 | Mallorca | 1 - 0 | Girona | - | - | - | |
Swiss Super League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:30:00 | St--Gallen | 2 - 3 | FC-Zurich | - | - | - | |
Andorra Second Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:30:00 | Atletic-America | 0 - 3 | FC-Ordino | - | - | - | |
Belgian Pro League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:45:00 | Kortrijk | 1 - 3 | Charleroi | - | - | - | |
Belgian Second Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:45:00 | Jeunesse-Molenbeek | 0 - 2 | Saint-Gilloise | - | - | - | |
Italian Serie A | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 19:45:00 | Inter-Milan | 4 - 0 | Benevento | - | - | - | |
English Premier League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Southampton | 0 - 1 | Aston-Villa | - | - | - | |
Holland Eredivisie | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Vitesse-Arnhem | 1 - 1 | RKC-Waalwijk | - | - | - | |
Spanish La Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Villarreal | 1 - 1 | Real-Sociedad | - | - | - | |
Spanish Segunda Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Almeria | 3 - 1 | Castellon | - | - | - | |
Copa Libertadores | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Palmeiras | 1 - 0 | Santos | - | - | - | |
Colombia Copa Premier | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Orsomarso | 0 - 0 | Llaneros-FC | - | - | - | |
Costa Rica 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Santa--Ana | 0 - 0 | Municipal-San-Ramon | - | - | - | |
Brasileiro, Serie C | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:00:00 | Remo-Belem--PA- | 2 - 3 | Vila-Nova | - | - | - | |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:10:00 | CA-Atlas | 2 - 0 | Deportivo-Paraguayo | - | - | - | |
Portugal Primeira Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:30:00 | Portimonense | 1 - 2 | Boavista-FC | - | - | - | |
El Salvador Segunda Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 20:30:00 | CD-Platense-Municipal-Zacatecoluca | 2 - 2 | AD-Destroyer-FC | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 21:00:00 | Aguilas-Doradas | 0 - 2 | Independiente-Santa-Fe | - | - | - | |
Uruguay Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 21:00:00 | Deportivo-Maldonado | 3 - 1 | Rentistas | - | - | - | |
Costa Rica Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 21:00:00 | Limon-FC | 0 - 0 | AD-Grecia | - | - | - | |
Costa Rica 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 21:00:00 | Futbol-Consultants-Moravia | 1 - 2 | CD-Barrio-Mexico | - | - | - | |
2021-01-30 21:00:00 | Marineros-de-Puntarenas | 0 - 1 | Puntarenas | - | - | - | |
Mexico Segunda Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 21:00:00 | Cafetaleros-de-Tapachula | 2 - 2 | Intel-Paja | - | - | - | |
2021-01-30 21:00:00 | CD-Cruz-Azul-Hidalgo | 2 - 0 | Club-Canoneros-Marina | - | - | - | |
2021-01-30 21:00:00 | Deportivo-Dongu | 0 - 7 | Irapuato | - | - | - | |
2021-01-30 21:00:00 | U-A--Zacatecas | 0 - 4 | Colima-FC | - | - | - | |
2021-01-30 21:00:00 | Pioneros-de-Cancun | 4 - 1 | Azores-De-Hidalgo | - | - | - | |
Chile Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 22:00:00 | O-Higgins | 2 - 0 | Univ-Catolica | - | - | - | |
Nicaragua Youth League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 22:00:00 | Jalapa-U20 | 3 - 3 | Walter-Ferretti-U20 | - | - | - | |
2021-01-30 22:00:00 | Juventus-Managua-U20 | 1 - 1 | Diriangen-U20 | - | - | - | |
USA National Premier Soccer League | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 22:15:00 | OFC-Barca | 3 - 2 | GOSA-Spurs | - | - | - | |
Costa Rica Primera Division | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 23:00:00 | AD-San-Carlos | 0 - 0 | Sporting-San-Jose | - | - | - | |
Costa Rica 2.Liga | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 23:00:00 | AD-Cofutpa | 6 - 2 | AD-Carmelita | - | - | - | |
Primera Division de Colombiano-Apertura | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 23:05:00 | Atletico-Nacional-Medellin | 5 - 2 | Deportivo-Pereira | - | - | - | |
Mexico Youth U20 | 1 | X | 2 | ||||
2021-01-30 23:45:00 | Club-Tijuana-U20 | 2 - 1 | Toluca-U20 | - | - | - |
100% Initial Deposit Bonus offer at Bet365
Open an account today at Bet365 and claim your 100% Deposit Bonus - Join Now!
In order to qualify for your bonus, please follow these simple instructions:
Open an account, make a deposit of €10 or more and you will be entitled to a 100% bonus on your qualifying deposit up to a maximum of €100.
To claim your bonus, simply make a qualifying deposit and the enter the Offer Code: NCDBS
UK and Ireland residents are eligible for 100% up to £200! Offer code: NCDB2
Customers from Bulgaria, Romania, Poland, Czech Republic, Hungary, Portugal or Slovakia, get 100% up to €50! Offer code: NSCBP
Customers from China and Taiwan are eligible for 15% up to 500 RMB! Offer code: NCDBC
To bet with your bonus, simply play through the amount of your deposit once on the sports and markets of your choice. You will need to play through your deposit and bonus three times prior to making a withdrawal.